Domek letniskowy PRIVATE HOUSE BY THE SEA
6 razy dodany do ulubionych
od ponad 20 lat online
Opis
W pełni wyposażona willa z 3 sypialniami, 3 łazienkami i 1 toaletą dla gości znajduje się w zachodniej części Cypru, w pobliżu rezerwatu przyrody AKAMAS, niedaleko Polis i tylko około 15 minut jazdy od Coral Bay (Pegeia)
15 minut jazdy do Coral Bay (Pegeia). Obiekt położony jest na dużej działce. Na terenie obiektu znajdują się romantyczne miejsca do siedzenia, dzięki czemu można cieszyć się słońcem pod każdym kątem, w zależności od pory dnia. Trochę informacji ... klimat jest tu korzystny również latem: świeża bryza pieści, a najczystsze powietrze w promieniach słońca przyczynia się do relaksu. Temperatury tutaj nie są tak ekstremalne jak na wybrzeżu, a mimo to jesteś tylko 15-20 minut jazdy od morza.
W odległości 15 minut jazdy samochodem znajdują się 3 z naszych najpiękniejszych piaszczystych plaż.
Do uroczego górnego miasta Pafos Ktima i idyllicznego portu ze średniowieczną fortecą można dojechać wynajętym samochodem w niecałe 35 minut, a słynna zatoka Coral Bay znajduje się około 15 minut jazdy od hotelu. Zatoka Lara Double Bay również znajduje się zaledwie rzut kamieniem od hotelu i nadal jest jedną z najważniejszych atrakcji podczas podróży do nas na Cypr. Jest ona znana jako sanktuarium żółwi morskich na Cyprze.
Kilka naprawdę doskonałych cypryjskich tawern, kafenionów i minimarketów znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od domu wakacyjnego.
Inna wioska w tym regionie, Kathikas, jest równie mała, ale ma niesamowicie dobrą infrastrukturę w postaci restauracji, tawern, kawiarni, banków, kiosków, sklepów z jedzeniem na wynos itp.
Miejsce do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsce do spania
Wewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 15 kilometr
15 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 5 kilometr
5 kilometr
Restauracja 2.5 kilometr
2.5 kilometr
Centrum 1 kilometr
1 kilometr
autobus 5 kilometr
5 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 35 kilometr
35 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 20 kilometr
20 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Willa Landhauus jest wyjątkowo dobrze utrzymana i ma wyjątkową lokalizację, bardzo blisko rezerwatu przyrody Akamas i wiosek LAONA.
Można stąd dotrzeć do morza w mniej niż 15 minut jazdy samochodem w kierunku Lara oraz w kierunku Polis i Coral Bay.
Villa Quardia to ukryty klejnot z 3 sypialniami i 3 łazienkami, majestatycznie położony na oszałamiającym wzgórzu w spokojnym krajobrazie z dziewiczymi panoramicznymi widokami na góry, doliny i morze. Willa nie ma bezpośrednich sąsiadów, a basen jest niewidoczny, co czyni ją idealnym miejscem do pełnego relaksu. Aby pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym, dostępny jest dostęp do Internetu WLAN. We wszystkich oknach znajduje się moskitiera, która jest przydatna do wpuszczania chłodnego górskiego powietrza bez owadów.
Willa Landhasu z naturalnego kamienia naturalnie wtapia się w otoczenie, położona w pobliżu uroczej, tradycyjnej wioski pełnej charakteru, która tylko czeka na odkrycie. Okolica ma absolutnie zapierającą dech w piersiach scenerię.
Widok na morze roztacza się w kierunku miejscowości Polis, oddalonej o około 20 minut jazdy samochodem. Park Narodowy Akamas z 2 pięknymi, szerokimi, piaszczystymi plażami w zatoce Lara i dzikim, dziewiczym wnętrzem słynie z flory i fauny. Zatoka Lara Dopel znajduje się 20 minut jazdy samochodem w przeciwnym kierunku.
Oczywiście plaże Coral Bay i Latchi wyróżnione Błękitną Flagą znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki samochodem.
W nocy gwiazdy błyszczą jak czyste diamenty, ponieważ nie ma tu zanieczyszczenia światłem.
Komfortowe wnętrza są stylowo urządzone przy użyciu wysokiej jakości mebli i oferują jasną, bardzo przyjazną atmosferę.
W domu i na terenie posiadłości znajduje się wiele uroczych wnęk. W pełni wyposażona, luksusowa kuchnia z kuchenką mikrofalową, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy zachęca do gotowania nawet na wakacjach na Cyprze.
Podziwiaj nieprzerwane widoki na morze z góry i dziewiczy krajobraz regionu
Goście otrzymują 1 ręcznik plażowy na osobę na czas trwania wakacji. Wszystkie ręczniki, ściereczki i pościel są wliczone w cenę, podobnie jak zużycie energii elektrycznej, gazu i wody. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, a na życzenie mogę zapewnić łóżeczko turystyczne, łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia.
PODSUMOWANIE
Cena wynajmu obejmuje
Wi-Fi (w języku angielskim)
Pościel i ręczniki
Usługę sprzątania
Zakwaterowanie
Willa z 3 sypialniami i prywatnym basenem
1 sypialnia z łóżkiem podwójnym i 2 sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi
3 łazienki bezpośrednio przy sypialni i WC, 1 WC dla gości
Prywatny basen: 9,5 m x 4,5 m (głębokość 1,0 - 1,80 m). Schody i poręcz
Pralka i zmywarka do naczyń
Moskitiery w oknach
Toaleta dla gości na parterze
Telewizor LCD (satelitarny) z kanałami lokalnymi. DVD, CD
Murowany grill na świeżym powietrzu
Sejf
Na życzenie
Klimatyzacja: w sypialniach i salonie, 6 € za jednostkę dziennie, gdy jest używana.
Łóżeczko dziecięce, krzesełko do karmienia, kojec, zabawki i plastikowy brodzik
Wentylator 3 € za dzień
Najbliższe atrakcje
Przystanek autobusowy do Coral Bay i Pafos: 5 km
Kawiarnia i bar hotelowy: 500 m
Polis: 12 km
Latchi: 13 km
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 16:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 20 % |
| Reszta zapłaty: | 10 tygodni przed przyjazdem |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Właściciele willi naliczają opłaty za anulowanie rezerwacji począwszy od 12 tygodni przed datą przyjazdu, ponieważ wtedy willa nie może być już wynajmowana innym osobom. Zaleca się wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży, co jest korzystne. Na życzenie mogą Państwo również wynająć samochód z odbiorem i zwrotem na lotnisku. W przypadku wynajmu samochodu, w razie anulowania rezerwacji nie są naliczane żadne opłaty za odstąpienie.
Pozostałe informacje:
Typowa cypryjska gościnność charakteryzuje codzienne życie w tym regionie Cypru. Małe wiejskie tawerny w tym regionie zapraszają do delektowania się. Dojazd z lotniska w Pafos do domu wakacyjnego zajmuje około 45 minut.
VILLA AGRO na wsi, wiejski dom w Akourdalia.
Znajduje się w zachodnim regionie POLIS, PAPHOS na CYPRZE
Willa z 3 sypialniami i prywatnym basenem
Może pomieścić od 2 do 6 osób
Klimatyzacja i ochrona przed komarami
Wiejska i całkowicie odosobniona
Widoki na morze i wiejskie góry
łóżko z baldachimem
Zniżki dla 2 osób
Właściciele wiejskiego domu mieszkają w pobliżu i w razie potrzeby chętnie udzielą informacji. Zachowają jednak dyskrecję, jeśli chcesz zachować całkowitą prywatność. Wielu naszych klientów docenia wspaniały relaks w tym wiejskim domu i lubi tu wracać na powtórne wakacje na Cyprze.
W Pafos, Polis i Coral Bay znajdują się banki, świetne restauracje, sklepy i bardzo dobrze zaopatrzone supermarkety.
Zapytaj o oferty last minute oraz wycieczki VIP i piesze wycieczki. Podczas wycieczek VIP podróżujesz sam z rodziną i własnym przewodnikiem. Sąsiadujący z nami półwysep AKAMAS na Cyprze to raj dla aktywnych wczasowiczów w otoczeniu dziewiczej przyrody.
Napisz do mnie, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji, które pokazują, jak cudownie indywidualny jest ten mały dom i jego lokalizacja.
Dostępność
Kalendarz rezerwacji niedostępny. Proszę skontaktować się bezpośrednio z właścicielem.
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Pani S. Moss
Nazywam się Sabine Moss i mieszkam na Cyprze od około 25 lat. Byłbym zachwycony, gdybyś tak samo cieszył się życiem na naszej wyspie. Pafos, Polis i "WILD WEST" są dziewicze i oczarują Cię w mgnieniu oka! Wszystko zaczyna się od pierwszej wizyty ... Pozdrawiam serdecznie, Sabine Moss
Gospodyni od: 04.02.2006
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 12h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański
Numer obiektu: 8826
Inne ogłoszenia Pani S. Moss
Argaka, Cypr Południowy, Cypr
Polis Chrysochous, Cypr Południowy, Cypr
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Kissonerga, Cypr Południowy, Cypr
Kissonerga, Cypr Południowy, Cypr
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne na Cyprze
Domy i mieszkania wakacyjne na Cyprze Południowym
Numer obiektu: 8826
Ostatnia aktualizacja: 04.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 20 lat
URL: https://www.domy-letniskowe.com/8826.htm