Powrót
Szukaj

Komfortowy apartament Nautilus 302

max.  4  Gości
40m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



155 razy dodany do ulubionych

od ponad 9 lat online


Opis

PRZEDMIOT I WOKÓŁ:
Komfortowy apartament w Świnoujściu znajduje się w nowej części nadmorskiej promenadzie w Świnoujściu w Elizy Orzeszkowej ul. 3
Dom posiada windy / windę, a także spa, saunę i basen (dawniej konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, za dodatkową opłatą). Parking verfuegbar (dawny wymagana wcześniejsza rezerwacja, za dodatkową opłatą). W unmittelbahren okolica oferuje wiele ofert gastronomii lub Einkaufslaeden znalezisko. Mieszkanie znajduje się około 190m do promenady i 450m od piaszczystej plaży w Świnoujściu.

Opis urządzenia:
Mieszkanie vollausgestattene (około 42 mkw) z balkonem oferuje miejsce dla 5 osób (4 osoby dorosłe i jedno dziecko). Posiada pokój dzienny z możliwością kanapą, 1 sypialnia, łazienka z WC i prysznicem. Podróżowanie z dziećmi znajdą w mieszkaniu łóżeczko i krzesełko dla dziecka (należy zamówić wcześniej - nie zawsze jest bezpośrednio w mieszkaniu).

SALON:
W salonie znajduje się sofa wyciąganej, pościel, krzesło, mała szafka, urządzeń RTV. Centralne ogrzewanie jest również dostępna. To wyjście na balkon.

SYPIALNIA:
Podwójne łóżko, pościel, szafka.

Kuchnia / KUCHNIA:
Stół z 4 krzesłami, czajnik, ekspres do kawy, toster, kuchenka mikrofalowa, kuchenki, lodówka / zamrażarka, szklanki, naczynia do gotowania, garnki, sztućce.

BAD:
Prysznic, WC, umywalka, suszarka do włosów, lustro, ręczniki.

MULTIMEDIA:
Telewizja kablowa (około 3 kanały niemieckie), odtwarzacze CD i DVD, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Zwierzęta domowe:
Domowe - psy, koty, zwierzęta małe paznokci.

PARKING:
Parking verfuegbar (dawny wymagana wcześniejsza rezerwacja, za dodatkową opłatą).

KOSZTY NA STRONIE:
Opłata za sprzątanie - 25, - Euro za apartament
Podatek turystyczny - 1, - Euro za osobę za noc
Pet - 25, - Euro za zwierzę za tydzień
Ogrzewanie - 20, - Euro Pakiety tygodniowo od 10/01 do 03/31
(Niezbędny do rezerwacji) Euro na boisku za noc - Parking - 5,
Zyski z centrum spa w domu Nautilus (można również stosować zewnętrznie, wymagana wcześniejsza rezerwacja): Sezon fuers biletów basen kosztuje około 100, - zł za 8 wejść, lub dla 2 osób na 4 przyjęć; Sauna w cenie 15, - zł od osoby za godzine (Usługodawca może modyfikować Nautilus ceny siebie, nie mamy na to wpływu).

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
przystosowany dla niepełnosprawnych przystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.4 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 15 kilometr

odległość do najbliższego dworca 2 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 2 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Świnoujście jest największym miastem portowym na wyspie Uznam z około mieszkańców. Miasto, jako jedyna w Polsce, znajduje się w kraju 44 wysp, z których trzy są zamieszkałe: Uznam, Wolin i Kaseburg. Świnoujście znajduje się w granicach: od północy do Morza Bałtyckiego (Zatoka Pomorska), w południowej części Zalewu Szczecińskiego, zachodniej granicy państwowej z Niemcami, na wschodzie miasta Międzyzdroje z Wolińskiego Parku Narodowego. Spa znajduje się zaledwie około 160 km od Berlina, od wybrzeża Szwecji 175 km i 150 km od Danii.
Ze względu na tę sytuację, wraz z terminalu promowego i transportu kolejowego, Świnoujście ma szczególnie korzystne warunki dla rozwoju turystyki. W ostatnich latach miasto rozwija się bardzo pozytywnie i teraz jest odpowiednim miejscem do jazdy na rowerze, nordic walking, kitesurfing, żeglarstwo, wędkarstwo lub po prostu zdrowego wypoczynku.
Świnoujście słynie z najszerszej plaży, wspaniały 12 km promenadzie, a także pięknej, zielonej okolicy. Z wielu atrakcji, takich jak najwyższa nad Bałtykiem latarni, twierdzy i muzeum, ośrodek ten jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce. Przez cały rok można tu znaleźć liczne sklepy końcowych, restauracje i bary, lub wziąć udział w różnych dyscyplinach sportowych, muzycznych i kulturalnych.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 2 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Sprzątanie końcowe: 59.55zł jednorazowo
Krzesełko do karmienia już wliczone w cenę (max. 3)
Łóżeczko dziecięce: 11.45zł za noc (max. 1)
Ogrzewanie już wliczone w cenę
Dostęp do Internetu już wliczone w cenę
Pościel już wliczone w cenę
Ręczniki już wliczone w cenę
Parking: 4.58zł za noc (max. 1)

Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma eRentals
Firma E. ERentals

Firma E. ERentals

Wynajmujemy apartamenty w Świnoujściu profesjonalnie, a także mieszkań i domów wypoczynkowych na wyspie Wolin. Dlaczego właśnie tu? Ponieważ jesteśmy z tego regionu i mieszkają tu od lat. Umiejętności z obszaru pozwalają nam z naszymi klientami - goście wynająć apartamenty i oferuje właścicielom obiektów przez nasz serwis - praktyczna wiedza o tym obszarze powiadamiania.

Gospodarz od: 09.02.2006

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski

Numer obiektu: 88668

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 38378699109

0048(0) 666 470 966

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Firma E. ERentals

Pokaż wszystkie obiekty z Firma E. ERentals

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 88668

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 9 lat, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/88668.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat