Powrót
Szukaj

DOM WAKACYJNY CURDT, DORUM-NEUFELD

max.  4  Gości
68m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

91 razy dodany do ulubionych

od ponad 9 lat online


Opis

Na parterze czeka na Was nowa, nowoczesna łazienka z pralką. Dobrze wyposażona kuchnia spełnia wszystkie oczekiwania - znajdziecie tu wszystko, co potrzebne do codziennego użytku.

Otwarta przestrzeń salonu i jadalni zachęca do spędzania czasu i wyposażona jest w Smart TV, system muzyczny, gry planszowe oraz małą bibliotekę z książkami dla każdego wieku. Na piętrze znajduje się nowa toaleta, mała sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (90x200cm) oraz przestronna sypialnia z podwójnym łóżkiem (180x200cm). Dodatkowo dostępne jest łóżeczko dziecięce. Obydwie sypialnie wyposażone są w zewnętrzne żaluzje, które zapewniają komfortowy sen.

Teren zewnętrzny jest również atrakcyjny – na dużej osłoniętej tarasie znajdują się meble ogrodowe, leżaki oraz przytulny kosz plażowy, który zachęca do relaksu. Ponadto znajdziecie praktyczną altanę ogrodową, wyposażoną w grilla, suszarkę do ubrań oraz zabawki do piasku. Tutaj nie tylko możecie bezpiecznie przechowywać i naładować e-rowery, ale również znajdzie się miejsce na wózki dziecięce, wózki na zakupy czy rollatory.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

Centrum 0.5 kilometr

autobus 0.5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 80 kilometr

odległość do najbliższego dworca 4 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Pomiędzy nadmorskimi miastami Bremerhaven i Cuxhaven, w samym środku obszaru UNESCO
"Miejsce światowego dziedzictwa kulturowego Morza Wattowego, nadmorski kurort Dorum-Neufeld. Nasz komfortowy dom wakacyjny Cuxland jest spokojnie położony w preferowanej lokalizacji, zaledwie 500 m od grobli Morza Północnego, portu kutrów i zielonej plaży kąpielowej. W bezpośrednim sąsiedztwie domu dostępny jest parking oraz plac zabaw.
W Dorum-Neufeld mają Państwo możliwość zakupu świeżych bułek i artykułów spożywczych w małym sklepie spożywczym. W piekarni na Grobli można też kupić pyszne bułki, ciasta itp.
Miła kawiarnia tuż obok zaprasza na śniadanie, lunch, kawę z pysznymi goframi i oczywiście kolację. Przy dobrej pogodzie wszyscy chętnie odwiedzają bary z przekąskami, lody i stragany z rybami bezpośrednio nad Morzem Wattowym. (Niestety nieczynne w tygodniach burzowych). W przypadku większych zakupów bezpośrednio w Dorum znajdują się liczne obiekty handlowe. Znajdziesz tu również gabinety lekarskie i weterynaryjne, aptekę, fryzjerów itp.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
jazda na rolkach
jazda konna
pływanie
tenis
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 10 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Rezerwacja pakietu pościelowego 17,50 Euro z góry, pies 7,-Euro.

Pozostałe informacje:

Wypożyczalnia rowerów znajduje się tuż obok.
Parking 20m od domu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

4,9 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
4.7 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2023

Familie H. z Kiel

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Piękny dom i doskonała obsługa

Bardzo miły kontakt z właścicielem. Jeśli coś jest nie w porządku, właściciel od razu się tym zajmuje. Dom jest położony na zewnątrz, więc nie jest się zakłócanym przez samochody. Osoby, który nie kontrolują swojego psa, nie mogą go wypuścić na podwórko, ponieważ wszystko jest otwarte na inne domy! Tylko kilkaset metrów do pierwszej budki z rybą i sklepu spożywczego. Tuż za wałem znajduje się świetny basen bezpośrednio nad Morzem Północnym. I dobrze, że jest to całkowicie darmowe dzięki karcie gościa! Plaża dla psów była również super. Czuliśmy się bardzo dobrze i możemy polecić to zakwaterowanie!

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem

Marzec 2022

Marc D. z Landolfshausen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Alles top

Bardzo polecam! Czyste zakwaterowanie z bardzo pięknym wyposażeniem w świetnej lokalizacji! Zawsze chętnie wrócimy!

Polecany dla: Rodziny z dziećmi

Kwiecień 2017

Jacqueline z 49406 Barnstorf

4,8 5 5 5 4
Pokaż Niemiecki

Nieskomplikowany pakiet bez obaw

Poprzez opiekę nad obiektem zapewniono dobre zaopatrzenie (usługi piekarnicze itp.), piękne wyposażenie, supermarket w pobliżu.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem


Kontakt

D. Curdt

D. Curdt

Gospodarz od: 02.11.2016

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 3h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 89493

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 55073255

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 89493

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 9 lat, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/89493.htm


«DOM WAKACYJNY CURDT, DORUM-NEUFELD» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat