Powrót
Szukaj

Rezydencja Pulch

max.  6  Gości
102m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

34 razy dodany do ulubionych

od ponad 9 lat online


Opis

Podwójne-House *** szyberdach / taras na dachu ***, położony jest w dużym kompleksie między Clape, winorośli, tuż przy lagunie zaledwie 500 m od morza z szerokiej, piaszczystej plaży. Najlepsze szanse na relaks, pływanie, spacery, jazda na rowerze. Dom jest bardzo obfite u. Może pomieścić do 8 osób.
Urządzenie zostało zniesione; oferuje wiele udogodnień - 2 tarasach i 30 mkw duże sunroof ..
Dla najemców do 6 rowery do swobodnego użytku.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Łóżko podwójne (140x200 cm)
Sypialnie 3
Łóżko podwójne (140x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
kominek kominek
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.5 kilometr

Jezioro 0.3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr

Restauracja 0.3 kilometr

Centrum 3 kilometr

autobus 0.3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 110 kilometr

odległość do najbliższego dworca 15 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 15 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Obiekt jest otoczony małym góry La Clape, pola wina, laguny i Morza Śródziemnego. Przy dobrej pogodzie widać z dachu do Pirenejów. 60 km do granicy z Hiszpanią. Wiele wycieczek, takich jak Ardeche, pobliskiego Narbonne a Beziers do Carcasonne, rejs na Kanał Południowy, kajak na Orb i więcej.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
surfing
nurkowanie
tenis
siatkówka
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Zadatek: 33 %
Reszta zapłaty: 6 tygodni przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

==> *** Cena na żądanie. - W zależności od okresu i liczby osób między € 490 i € 1100 / tydzień ***
Cena wynajmu to podatek. Podatek turystyczny i woda. Energia elektryczna jest w miesiącach kwi do października również w czynsz.
Od listopada do kosztów energii elektrycznej Mar. według zużycia 20 centów za kW / h będą pobierane.

Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Sierpień 2024

Gabriele M. z Zella-Mehlis

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Top Ferienhaus

Dziękujemy za wszystko, było bardzo miło w Państwa domu. Super duży, wszystko, co potrzebne, bardzo, bardzo dobrze wyposażony. Rowery są bardzo pomocne, ponieważ wszystko jest łatwo dostępne. Plaża szybko osiągalna, super szeroka, bardzo ładnie płytka na początku. Port jest przepiękny, podobnie jak stare miasto. Jeszcze raz dziękujemy za miły kontakt z rodziną Pulch i życzymy wszystkiego najlepszego. Państwa rodzina Matthes z Turyngii i Saary.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Wrzesień 2018

Dennis O. z 66571 Eppelborn

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Znakomicie położony domek wypoczynkowy w Gruissan

Spędziliśmy tu wspaniałe wakacje! Bardzo piękny i czysty dom wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz. Przyjeżdżasz i od razu czujesz się jak w domu.
Krótkie trasy, czy to na plażę, do sklepu spożywczego czy na różne zajęcia rekreacyjne, bardzo nam się podobały. Dostępne rowery są super praktyczne. Praktycznie nie musieliśmy korzystać z samochodu i mimo to byliśmy mobilni. Duży taras słoneczny domu oraz szeroka i przestronna plaża były naszymi osobistymi ulubionymi miejscami.
Również opieka ze strony rodziny Pulch była przyjazna, nieskomplikowana i solidna.
Dlatego wakacje przynoszą radość :)

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie

Czerwiec 2018

Christian R. z Hamburg

5,0 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wakacje rodzinne z dzieckiem i psem.

W czerwcu 2018 spędziliśmy pierwsze wakacje z naszą małą córką w fantastycznym domku letniskowym i oczywiście mieliśmy też naszego psa rodziinnego.

Zarówno sam dom, jak i okolica nas zachwyciły, dlatego w tym roku znowu będziemy gośćmi u rodziny Pulch.

Dom oferuje wszystko, czego potrzebujesz pod względem wyposażenia, nawet z psem i dzieckiem. Dla małych dzieci dostępne jest łóżeczko przyściennie, a my mieliśmy dodatkowo ze sobą nasze kojec z materacem, który postawiliśmy w części dzienniej. Ze względu na rozmiar domu nie było to problemem, a kojec w ogóle nie przeszkadzał. Dom jest uroczo urządzony, widać regularne prace konserwacyjne i modernizacyjne. Prawie wszystko można osiągnąć spacerem: małe sklepy, plażę, basen i restauracje. Duży supermarket i sklep Lidl znajdują się nie więcej niż pięć minut jazdy, więc można łatwo zrobić świeże zakupy na gotowanie.
Szczególnie basen przynależny do obiektu zrobił na nas wrażenie, ponieważ jest on tuż obok domu, dzięki czemu zawsze mogliśmy spacerować z maluchem w cieniu i mieć możliwość szybkiego ochłodzenia się w wodzie. Z psem można wyjść na spacer bezpośrednio z domu, czy to w kierunku plaży, laguny, czy na małe góry La Clape. Możliwe jest zarówno krótkie okrążenie, jak i długa wędrówka, bez konieczności wsiadania do samochodu. Warto wspomnieć o imponującym widoku z tarasu na dachu, skąd można zobaczyć m.in. szczyty Pirenejów. Zrobiliśmy jeszcze krótkie wycieczki do Narbonne, Carcassonne i ogrodu zoologicznego w Sigean, które również polecam. Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że spędziliśmy udane wakacje w Residence Pulch z naszą małą rodziną i już teraz nie możemy się doczekać następnych wakacji tam. . .

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie


Kontakt

E. Pulch

E. Pulch

Jesteśmy 4-osobowa rodzina, teren wokół Gruissan spędza swoje wakacje od wielu lat. Kochaliśmy środowiska naturalnego na terenie rezerwatu przyrody Clape zawsze kochał i znowu i znowu przyciągnęła do wypoczynku. Musimy żyć wiele kwater i może zrobić dużo doświadczenia. W 2005 roku, po czym zdecydował się kupić nam prywatny dom na wakacje. Z naszego doświadczenia BEST, wiemy, co najemcy w tym regionie można spodziewać się w mieszkaniach. Chcemy, aby nasi mieszkańcy czują się komfortowo - to nasze serce! Dlatego kładziemy duży nacisk na utrzymanie naszych wakacji Residence w "strzał" w celu zapewnienia wysokiego standardu dla tego regionu, a tym samym bardzo dobrą dobrego samopoczucia klimat dla naszych gości może. Pomysłów, sugestii lub pytań jesteśmy oczywiście bardzo chętni do pomocy. Z poważaniem Eckhard i Steffi Pulch

Gospodarz od: 11.02.2017

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 94780

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 6881/7061

0049(0) 151/1402-1560

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 94780

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 9 lat

URL: https://www.domy-letniskowe.com/94780.htm


«Rezydencja Pulch» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat