Apartament Dla rodzin Selce
od ponad 6 lat online
Opis
Apartament wakacyjny znajduje się w budynku apartamentowym i jest nowocześnie urządzony. Dom jest popularny również ze względu na widok z posesji na morze i słoneczne położenie. Do wspólnego użytku dostępne są: możliwość grillowania, taras i meble ogrodowe.
Ośrodek wypoczynkowy
Kategoria krajowa 3 gwiazdki.
Położenie
Selce. Właściciel mieszka w domu, jednak korzysta z osobnego wejścia. Parking na posesji.
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja. Dostęp do Internetu (Wi-Fi), sejf i pralka. Odbiór telewizji przez satelitę.
Czas wolny
2 rowery.
Psy
nie.
Odległości
Zakupy 390 m, restauracja 390 m, centrum miejscowości 390 m. Najbliższy przystanek komunikacji publicznej znajduje się 2,8 km. Sauna, apteka po 200 m. Basen kryty w odległości 20,9 km. Bank w odległości 2,8 km. Kino w odległości 2,9 km. Termy w odległości 4,8 km. Lekarz w odległości 500 m. Dyskoteka w Crikvenica 3 km. Rijeka: lotnisko 25 km i dworzec kolejowy 40 km. Plac zabaw dla dzieci 200 m. Latem: Możliwość kąpieli 370 m w Selce (plaża 500 m w Selce z żwirkiem). Tenis w odległości 10,9 km. Golf w odległości 600 m. Selce: wędkarstwo 400 m i nurkowanie 800 m. Plaża betonowa 400 m.
Podział wnętrza
Mieszkanie wakacyjne, 1. piętro, 3 pokoje (w tym 2 sypialnie), 60 m², łącznie 4 łóżka.
Pomieszczenia
Wejście do Państwa apartamentu wakacyjnego znajduje się na wysokim parterze i jest na poziomie gruntu. Salon z kącikiem wypoczynkowym, TV, klimatyzacją, jadalnią i wyjściem na balkon (meble ogrodowe). Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym. Sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi. Aneks kuchenny w salonie z kuchenką gazową, piekarnikiem, zmywarką, lodówką (zamrażalnik), kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy i tosterem. Łazienka z pralką, prysznicem, 1 umywalką, WC i suszarką do włosów.
Regulamin domu
Organizowanie imprez lub wydarzeń jest zabronione.
W obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: dostęp do Internetu, rower, klimatyzacja, miejsce parkingowe, prąd, gaz, woda, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa, ręczniki do rąk, grill.
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): opłata meldunkowa obowiązkowo 5 € za osobę na pobyt. Dopłata za krótki pobyt (mniej niż 3 noce) obowiązkowo 30% za rezerwację na pobyt.
Kaucja: kaucja nie jest pobierana.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.39 kilometr
0.39 kilometr
Restauracja 0.39 kilometr
0.39 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 25 kilometr
25 kilometr
odległość do najbliższego dworca 40 kilometr
40 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 275005
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Selce, Chorwacja, Europa
Crikvenica, Chorwacja, Europa
Crikvenica, Chorwacja, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Crikvenica, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 275005
Ostatnia aktualizacja: 04.07.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 6 lat, 4 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/275005.htm