Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
67 razy dodany do ulubionych
od ponad 5 lat online
Opis
Z nowoczesnym designem i przemyślanym rozkładem, oferuje wszystko, czego potrzebujesz dla komfortowego pobytu. Przystosowana dla maksymalnie ośmiu gości, willa posiada ogrzewany basen i przestronny taras, gdzie można cieszyć się pięknymi letnimi dniami.
Wchodząc do willi, witają Cię przestronne wejście z dużą ścianą szklaną, która zapewnia bezpośredni widok na taras i basen, od razu wprowadzając wakacyjny nastrój. Na parterze znajduje się otwarty salon, który łączy nowoczesną kuchnię, jadalnię i salon. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, w tym płytę indukcyjną, piekarnik i zmywarkę. Duży stół jadalny pomieści osiem osób, podczas gdy salon wyposażony jest w skórzaną sofę, którą można przekształcić w dodatkowe łóżko dla dwóch osób. Duży telewizor 55-calowy zapewnia rozrywkę podczas spokojnych wieczorów.
Z salonu można przejść na przestronny taras z podgrzewanym basenem o powierzchni 26 m². Taras jest całkowicie ogrodzony, co gwarantuje absolutną prywatność. Leżaki przy basenie zachęcają do relaksu i opalania, podczas gdy zadaszona część tarasu wyposażona jest w duży stół jadalny dla ośmiu osób. Dla fanów grilla dostępny jest wysokiej jakości grill Weber, idealny do przygotowywania pysznych posiłków na świeżym powietrzu.
Na pierwszym piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie, każda z własną łazienką. Sypialnie oferują wspaniały widok na otaczającą przyrodę i w oddali na morze. Nocą można zobaczyć migocące światła Crikvenicy w oddali. Wszystkie sypialnie są klimatyzowane i wyposażone w wysokiej jakości materace Serta, a dwa z nich mają również własny 42-calowy telewizor. Łazienki są nowoczesne i wyposażone w prysznice, a wszystkie łóżka i ręczniki są przygotowane na Państwa przybycie.
Villa Rossa jest zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortowe warunki mieszkalne przez cały rok. W miesiącach letnich klimatyzacja zapewnia przyjemne chłodzenie we wszystkich pomieszczeniach, podczas gdy ogrzewanie podłogowe i podgrzewany basen zapewniają komfort wiosną i jesienią. Wszystkie okna są wyposażone w rolety, aby chronić przed upałem i zapewnić prywatność.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Dla psów i zwierząt domowych
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 2.5 kilometr
2.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 1.2 kilometr
1.2 kilometr
Restauracja 1.5 kilometr
1.5 kilometr
Centrum 0.1 kilometr
0.1 kilometr
autobus 0.4 kilometr
0.4 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 11 kilometr
11 kilometr
odległość do najbliższego dworca 35 kilometr
35 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 15 kilometr
15 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Villa Rossa znajduje się w spokojnej wiosce Hlapa na wyspie Krk, oferującej idylliczne otoczenie na relaksujące wakacje. Hlapa to mała, tradycyjna wioska, otoczona zielenią, co zapewnia poczucie prywatności i spokoju. Okolica jest idealna dla miłośników natury, z szybkim dostępem do licznych szlaków pieszych i rowerowych. Piękne plaże i krystalicznie czyste morze znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem, podczas gdy pobliskie miejscowości, takie jak Malinska i Dobrinj, oferują świetne lokalne restauracje, sklepy i atrakcje kulturalne. Hlapa to idealne miejsce na spokojny wypoczynek na wyspie.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 15:00 |
| Check-out: | 10:00 |
| Zadatek: | 30 % przy rezerwacji |
Informacje o dodatkowych kosztach:
| Cena wynajmu obejmuje: Zakwaterowanie, klimatyzację, ręczniki łazienkowe, pościel, sprzątanie w dniu wyjazdu, prąd, utrzymanie ogrodu, ogrzewanie, dostęp do Internetu, parking, utrzymanie basenu, opłatę rejestracyjną, opłatę klimatyczną, korzystanie z łóżeczka dziecięcego, korzystanie z krzesełka dziecięcego, korzystanie z grilla, korzystanie z pralki, woda. Opłata za psa wynosi 10 € za noc. |
Opcje płatności:
Przelew
Pozostałe informacje:
Willa oferuje również wystarczającą ilość miejsc parkingowych obok domu. Villa Rossa jest zaprojektowana jako samodzielny dom, który przylega do sąsiedniej Willi Terra, również przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu gości. To czyni Willę idealną dla większych grup lub rodzin, które chcą spędzić wspólnie wakacje, zachowując jednocześnie swoją prywatność. Obie wille razem oferują dużo przestrzeni do relaksu i towarzyskiego spędzania czasu, czy to na tarasie przy basenie, czy w komfortowych wnętrzach.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 24.02.2026
9 recenzji
Ocena ogólna
Wrzesień 2025
Jutta W. z Fürth/Deutschland
Urlop z psami
Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez pana Hunski (1 godzina przed przybyciem skontaktować się). W razie potrzeby również zawsze dostępni!!! Naszą sugestią byłby toster w kuchni, co nie byłoby złe, następnego dnia życzenie zostało spełnione, jeszcze raz dziękuję za to. Może jeszcze mikrofalówka do szybkiego podgrzewania ;)
Niemieckie programy telewizyjne również zostały nam ustawione, bardzo miłe.
Mój mąż i ja byliśmy tam z naszymi dwoma psami... Działka nie jest całkowicie ogrodzona (jednak mała furtka do ogrodu by to uzupełniła!
Wokół podgrzewanego basenu nie ma też prawdziwego ogrodzenia do sąsiedniej działki, są koty (trzeba uważać na psy)!
Wyposażenie w domu, rewelacyjne. . .
Na pierwszym piętrze 3 sypialnie z łazienką, siatki na owady są dostępne i klimatyzacja działa bardzo dobrze.
Urlop z samochodem bardzo na plus, cała wyspa Krk jest po prostu bajeczna, z promem na Cres również polecana. To był bardzo piękny i relaksujący urlop dla nas
Bardzo dziękujemy i serdeczne pozdrowienia z Fürth
Rodzina Wich :)
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem
Sierpień 2025
Frank P. z 91438
Zdecydowanie polecam!
Lokalizacja jest bardzo polecana. W maks. 20-30 minut można dotrzeć do wszystkich pięknych miejsc/plaż. Mały supermarket z wszystkim, co potrzebne, w Šilo (4 km, 8 min.). Co było negatywne i można to zmienić:
- brak mikrofalówki
- brak Wi-Fi na piętrze i tarasie
- ogrzewanie basenu było zepsute (20,5 stopnia)
Co niestety nie jest do zmiany:
- na początku września mało słońca na basenie i tarasach (strona północna)
- wieczorem strefa wypoczynkowa na tarasie jest w nieprzyjemnym przeciągu, a w ciągu dnia brak słońca (zadaszone).
Znowu zarezerwujemy!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi
Sierpień 2023
Berit U. z Braunschweig
Wspaniała willa
Dotarliśmy i od razu poczuliśmy się wszyscy swobodnie. Właściciel jest zawsze dostępny. W willi niczego nie brakuje. Willa jest idealnie przystosowana dla 6 osób. Każdy pokój na górnym piętrze ma oddzielną toaletę, prysznic oraz klimatyzację. Jednak do plaży trzeba mieć samochód. Pieszo lub rowerem drogi byłyby dla nas zbyt pagórkowate i zbyt długie. Podsumowując, nie ma nic do zarzucenia, był to wymarzony urlop w Villa Rossa!
Dziękujemy bardzo!
Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie
Lipiec 2023
Przemek W. z Wurster Nordseeküste
Wspaniała willa
Byliśmy bardzo zadowoleni, właściciel Pan Hunski był bardzo miły i przyjazny i zawsze pomocny. Willa wyposażona w najwyższej jakości meble i wyposażenie kuchenne. Zarezerwowalibyśmy to zakwaterowanie ponownie w każdej chwili.
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie, Urlop romantyczny
Lipiec 2023
Stefanie T. z Hilden
Najwyższa satysfakcja
Willa Rossa była tak jak opisano! Bardzo czysta i wyposażona we wszystko, czego potrzebowaliśmy! Basen był również czysty i marzeniem dla dzieci (mogły się zanurzać nawet przed śniadaniem)...
Pan, który się nami i naszymi potrzebami zajmował, był również bardzo miły i od razu dostępny, gdy mieliśmy pytania.
To, co niestety nie do końca działało, to internet, ale można sobie poradzić (w końcu mamy wakacje)!
Podsumowując, to był bardzo miły pobyt i na pewno jeszcze tam wrócimy!
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Plażowanie
Kontakt
Firma Adria Villas
Firma J. Hunski
Gospodarz od: 04.10.2017
odsetek odpowiedzi: 100%
czas odpowiedzi: poniżej 1h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Chorwacki
Numer obiektu: 281905
Inne ogłoszenia Firma J. Hunski
Hlapa, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Hlapa, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Hlapa, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Hlapa, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Dobrinj, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Hlapa, Zatoka Kvarnerska, Chorwacja
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Chorwacji
Domy i mieszkania wakacyjne w zatoce Kvarner
Rodzaje urlopu: basen
Numer obiektu: 281905
Ostatnia aktualizacja: 24.02.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 8 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/281905.htm
«Villa Rossa z podgrzewanym basenem» uzyskał ocenę 4.8 (w skali od 1 do 5) na podstawie 9 recenzji oddanych przez gości.