Rekomendacja: 100%
2 razy dodany do ulubionych
od ponad 5 lat online
Opis
Parter: (otwarta kuchnia(płyta grzewcza, czajnik, kran z wrzącą wodą, opiekacz do chleba, ekspres do kawy, piekarnik, zmywarka do naczyń, lodówko-zamrażarka), salon/sypialnia(2-osobowa kanapa rozkładana, TV(Miedzynarodowe kanały telewizyjne), stół jadalniany), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta))
Na 1 piętrze: (sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe, łóżko 1-osobowe), toaleta)
zestaw wypoczynkowy, grill, pralka, balkon, ogrzewanie(podlogowe), taras, meble ogrodowe, parking, kominek zewnętrzny, baby crib(free)
Nowo wybudowany, wolnostojący dom wakacyjny na dwóch piętrach z zadbanym ogrodem. Duża posiadłość oferuje niczym niezakłóconą prywatność, a tym samym zapewnia relaksujące, niezakłócone wakacje. Dom jest jasny i gustownie urządzony, posiada WiFi, telewizję satelitarną, pralkę i zmywarkę. Stepnica znajduje się niedaleko granicy polsko-niemieckiej na Pomorzu Zachodnim. Odległość do Szczecina (Szczecina) wynosi 25 kilometrów, do Berlina około 150 kilometrów. Możesz zwiedzić port łodzi podczas spokojnego spaceru; Warto również zobaczyć klasycystyczny kościół parafialny św. Jacka, otynkowany dom ryglowy z 1741 roku oraz domy szachulcowo-murowane z XIX i XX wieku. Stulecie. Następnie zrób sobie przerwę na kawę w restauracji na plaży.
Aktywności w okolicy: Zalew Szczeciński, oddalony o około 600 m, zawsze był unikalnym elementem krajobrazu jako granica wodna między Polską a Niemcami i dlatego był magnesem dla ludzi i zwierząt. Sąsiednie parki przyrody Uznam i Zalew Szczeciński są domem dla unikalnej flory i fauny. Latem różne plaże kąpielowe wabią plażowiczów i miłośników sportów wodnych na przyjemne dni, zimą można dać się ponieść wiatrowi i puścić myśli. Jeśli chcesz zainspirować się kulturą, warto wybrać się na jednodniową wycieczkę do Szczecina, po zachodniej stronie Odry. Miasto jest oczywiście silnie ukształtowane przez rzekę i ma bardzo ciekawy pejzaż z kilkoma wyspami. W pobliżu znajduje się wieś Czarnocin, dzięki płytkim wodom Zalewu Szczecińskiego i wiatrowi zachodniemu warunki są tu idealne do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
toalety 1
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 6
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Jezioro 0.6 kilometr
0.6 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
12 recenzji
Ocena ogólna
Drent
Super przytulny dom wakacyjny w Stepnicy, Wszystko, czego potrzebowaliśmy, było tam, Również ładny ogród
Chełkowski
Mieliśmy wspaniały pobyt w tym domu wakacyjnym w Stepnicy, Dom był przestronny i pięknie urządzony, co sprawiło, że poczuliśmy się jak na prawdziwym wypoczynku, Szczególnie podobał nam się zadbany ogród, w którym spędzaliśmy wieczory na grillowaniu, Lokalizacja jest idealna do odkrywania pobliskiego Stettiner Haff i urokliwego miasta Szczecin, Gorąco polecam dla rodzin!
Torba
To feriehus przekroczyło nasze oczekiwania! Było przestronne, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone, Gospodarze byli wyjątkowo przyjaźni, sprawiając, że czuliśmy się jak w domu, Szczególnie cieszyliśmy się z tarasu na wieczorne grillowanie, Gorąco polecam dla rodzin szukających spokojnego wypoczynku
Gregori
Czyszczenie i wygodne urządzenie, Łóżka były przytulne, a przestrzeń dzienna była wystarczająco duża dla naszej grupy, Znaleźliśmy idealną lokalizację do zwiedzania zarówno Polski, jak i Niemiec, Doskonała opcja dla tych, którzy kochają naturę i spokój
Sassmannshausen
Jasny dom urządzony ze smakiem ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, Cieszyliśmy się relaksem w ogrodzie i w pobliskiej restauracji na plaży.
Kontakt
Firma Belvilla
Gospodarz od: 08.01.2020
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski
godziny pracy: pon.-czw. 09:00-14:00; pią. 09:00-12:00
Numer obiektu: 287920
Inne ogłoszenia Belvilla
Stepnica, Morze Bałtyckie, Polska
Stepnica, Morze Bałtyckie, Polska
Stepnica, Morze Bałtyckie, Polska
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Nowe Warpno, Morze Bałtyckie, Polska
Nowe Warpno, Morze Bałtyckie, Polska
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne w Polsce
Domy i mieszkania wakacyjne nad polskim Bałtykiem
Domy i mieszkania wakacyjne nad Morzem Bałtyckim na Pomorzu Zachodnim
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 287920
Ostatnia aktualizacja: 14.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 5 lat, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/287920.htm
«Domek letniskowy, Stepnica» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 12 recenzji oddanych przez gości.