Powrót
Szukaj

Casa MiMa

max.  5  Gości
115m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 5 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

44 razy dodany do ulubionych

od ponad 4 lat online


Opis

Nasza przytulna willa w Denia ma 3 sypialnie i może pomieścić 5 osób. To przytulne i nowo urządzone zakwaterowanie ma 115 m² i wspaniały widok na plażę, morze i góry. Kwatera znajduje się w odległości ok. 2 km od supermarketu "Consum" i "Lidl", 3 km od piaszczystej plaży "La Marineta", 3 km od miasta "Denia", 4 km od piaszczystej plaży "Las Marinas", 4 km od żwirowej plaży "Las Rotas", 10 km od pola golfowego "La Sella", 54 km od parku rozrywki "Terra Mitica Benidrom", 57 km od parku wodnego "Aqualandia Benidorm", 108 km od lotniska "Alicante", 118 km od lotniska "Valencia", w idealnym otoczeniu dla rodzin i w górach. Na terenie obiektu znajduje się ogród, meble ogrodowe, ogrodzony teren, taras, kominek, łącze internetowe (Wi-Fi), ogrzewanie elektryczne, 4 klimatyzatory, prywatny basen, parking zewnętrzny (2 miejsca) na posesji, 1 wentylator, 1 TV, telewizja satelitarna. Otwarta kuchnia z płytą gazową wyposażona jest w lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, pralkę, zmywarkę, naczynia i sztućce, przybory kuchenne, ekspres do kawy i toster. Zgodnie z lokalnymi przepisami, grillowanie z otwartym ogniem jest zabronione od 1 czerwca do 15 października. Zużycie energii elektrycznej jest wliczone w cenę do 100 kWh / tydzień. Koszt każdej dodatkowo zużytej kWh wynosi 0,25 € za kWh.
numer licencji lub rejestracji: VT-486158-A , ESFCNT00000305500021008600000000000000000000000000009

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Pojedyncze łóżko

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 3 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Restauracja 1 kilometr

Centrum 3 kilometr

autobus 3 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 108 kilometr

odległość do najbliższego dworca 3 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 8 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Położony u podnóża Montgo w cichej uliczce, znajdziesz spokój i relaks podczas wakacji tutaj.


Możliwości spędzania czasu

wędrówki górskie
jazda na rowerze
golf
górska jazda rowerowa
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
turystyka piesza
narty wodne

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 17:00
Check-out: 10:00
Kaucja: 200 €
Zadatek: 30 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 4 tygodnie przed przyjazdem

Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2026


3 recenzje

Ocena ogólna

5,0 na 5
4.7 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Sierpień 2024

Ingo C. z Wiehl

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

CASA MiMa

Bardzo zadbana rezydencja, gdzie można w spokoju spędzić urlop. Dom jest bardzo przestronnie urządzony i czysty. Widok, basen i lokalizacja są SUPER. Czuliśmy się dobrze i komfortowo. Widok na Denia i port jest niepowtarzalny. Na pewno wrócimy.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Lipiec 2024

Andreas und Maja S. z Stolberg

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Urlop 2024

Dom znajduje się w spokojnej okolicy, jest bardzo zadbany. Ogród również jest piękny i w doskonałym stanie. Widok jest również wspaniały. Basen jest równie zadbany i czysty jak dom i ogród. 1-2 razy w tygodniu przychodzi pan od basenu, który jest sąsiadem i jest bardzo przyjazny oraz sympatyczny. Tak samo miła i sympatyczna jest zarządczyni budynku, Irene. Zawsze dostępna, pomocna i szybko odpowiada na wiadomości. Basen jest prawie niewidoczny dla sąsiadów, dzięki czemu można również cieszyć się prywatnością na tarasie. Jest zewnętrzna kuchnia oraz prysznic na zewnątrz, które również są niewidoczne. Klimatyzacja jest w sypialniach i w salonie. Ogólne wyposażenie jest również bardzo dobre, niczego nie brakuje. Przy basenie znajduje się bardzo ładnie zadaszony taras z stołem i krzesłami, a także przy drzwiach wejściowych bardzo wygodne miejsce do siedzenia. Praktyczna elektryczna brama wjazdowa i zadaszone miejsce parkingowe dla auta. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo polecany dom wakacyjny. Widać od razu, że właściciele muszą kochać swój domek i nie tylko nastawiają się na wynajem z zyskami, ponieważ stosunek jakości do ceny jest tutaj 100%. Również my wrócimy już w przyszłym roku.

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Lipiec 2023

Viktor L. z Oberglatt ZH

4,8 4 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Piękne wakacje rodzinne z psem.

Naprawdę wypoczęliśmy z naszymi dziećmi i naszym psem. Dom jest wystarczająco duży, salon z jadalnią ma naprawdę dużo miejsca i jest dobrze wyposażony. Basen jest wystarczająco duży dla wszystkich. Nasze dzieci miały codziennie zabawę w czasie kąpieli. Na zewnątrz jest prysznic, co jest bardzo praktyczne. Jest też miejsce do grillowania. Na dachu znajduje się piękny taras z panoramicznym widokiem na morze. Dom znajduje się na wysokości około 105 m n.p.m., tuż pod górą Montgó. Wieczorem jest trochę wietrznie, co pozwala na przyjemne siedzenie na zewnątrz i podziwianie zachodu słońca.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem


Kontakt

Pan M. Beer

Pan M. Beer

Wynajmujemy nasz mały hiszpański domek od prywatnego do prywatnego.

Gospodarz od: 20.01.2022

odsetek odpowiedzi: 90%

czas odpowiedzi: poniżej 24h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 376387

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0049(0) 64758287

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 376387

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 4 lat, 2 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/376387.htm


«Casa MiMa» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 3 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat