Powrót
Szukaj

FEWO PE-06 AM SEEUFER MIT POOL !

max.  4  Gości
70m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

8 razy dodany do ulubionych

od ponad 3 lat online


Opis

JEZIORO GARDA

Między Alpami a Niziną Padańską, około 65 m n.p.m., leży Jezioro Garda – na północy w regionie Trentino-Górna Adyga, na zachodzie w Lombardii, na wschodzie w Wenecji Euganejskiej. Tym samym trzy prowincje: Trentino (północ), Werona (wschód) i Brescia (zachód) dzielą się zarządzaniem. OPIS OBIEKTU
Apartament wakacyjny przeznaczony jest dla 4 osób, znajduje się na piętrze w spokojnie położonym kompleksie wakacyjnym składającym się łącznie z 12 jednostek mieszkalnych i leży tylko 150 metrów od plaży nad jeziorem.
FeWo PE-06 znajduje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum Peschiera. Tam można znaleźć supermarkety, piekarnię, banki, pocztę, salony fryzjerskie oraz liczne restauracje. Dostępne są również usługi dostawy pizzy do domu. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
1 pokój dzienny z aneksem kuchennym i sofą z telewizją satelitarną
2 sypialnie
1 łazienka z prysznicem, WC, bidetem, umywalką

TEREN ZEWNĘTRZNY
Strefa basenowa ze wspólnym ogrodem
Szeroki taras ze stołem jadalnym
Częściowy widok na jezioro

PEŁNE WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja
Gaśnica i czujnik gazu już zamontowane
Internet WiFi
Telewizja satelitarna z niemieckimi/międzynarodowymi kanałami
Płyta ceramiczna z piekarnikiem
Zmywarka z ściereczkami
Pralka
4x leżaki

WYPOSAŻENIE KUCHNI
Lodówka z zamrażalnikiem
Kuchenka 4-palnikowa
Mikrofalówka
Toster
Ekspres do kawy
Czajnik
Urządzenie do gotowania jajek
Sztućce
Szklanki
Talerze
Filiżanki

SZCZEGÓLNE CECHY
Miejsce parkingowe bezpośrednio w garażu podziemnym w zamkniętej strefie
Miejsce na rowery w zamkniętej strefie
Zniżka -20% na wszystkie dania/napoje w naszych restauracjach-pizzerii w Colá koło Lazise
Zwierzęta domowe dozwolone (maksymalnie do wysokości kolan, prosimy o podanie dokładnego rozmiaru)
numer licencji lub rejestracji: CIN IT023059B4K4NHNCFF

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta po uzgodnieniu zwierzęta po uzgodnieniu
basen basen
W-LAN W-LAN
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
klimatyzacja klimatyzacja
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.15 kilometr

Jezioro 0.15 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr

Restauracja 0.1 kilometr

autobus 0.4 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 20 kilometr

odległość do najbliższego dworca 5 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 5 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje i bary.
W Peschiera del Garda znajdują się supermarkety, piekarnie, kioski z prasą, bank, poczta i fryzjerzy.
Ta willa wakacyjna znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Gardalandu, Movielandu i parku termalnego.
W pobliżu jeziora Garda znajdują się duże centra wyprzedażowe, w których można znaleźć markowe towary po okazyjnych cenach. Atmosfera jest zachęcająca, ponieważ sklepy w centrum outletowym są rozmieszczone jak mała ulica handlowa, a nie jak zamknięte centrum handlowe.
Okoliczne miasta: Lazise, Garda, Bardolino, Peschiera, Sirmione, Valeggio + Verona oferują piękno przyrody i ciekawe zabytki.


Możliwości spędzania czasu


Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 14:00
Check-out: 09:30
Kaucja: 100 €
Zadatek: 35 %
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Oto tłumaczenie na język polski: Zaliczki są zasadniczo traktowane jako minimalna kwota dla gospodarza apartamentu wakacyjnego na wypadek, gdyby zarezerwowane już tygodnie musiały zostać odwołane. W przypadku anulowania rezerwacji zaliczki są zwracane dopiero wtedy, gdy anulowany termin zostanie zarezerwowany przez innego klienta. W przypadku rezygnacji z urlopu prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym, aby zarezerwowane lub anulowane tygodnie mogły zostać odpowiednio wcześnie udostępnione na naszych stronach internetowych. Dziękujemy za zrozumienie.


Pozostałe informacje:

Psia plaża: około 400 metrów od hotelu.

ODLEGŁOŚĆ od najsłynniejszych pól golfowych
Golf Ca degli Ulivi w Marciaga - około 20 minut jazdy samochodem
Golf Club Paradiso w Peschiera - około 5 minut jazdy samochodem
Golf Club Villafranca - około 20 minut jazdy samochodem
Chervo Golf w Sirmione - około 15 minut jazdy samochodem

POBLISKIE MIASTA ARTYSTYCZNE:
Werona 20 km.
Mantua 50 km.
Trento 90 km.
Wenecja 140 km.

PARKI ROZRYWKI W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY
PARK SAFARI NATURA VIVA 10 km.
PARK TERMALNY w COLÁ koło ŁAZISKA 5 km.
GARDALAND 600 m.
MOVIELAND 5 km.
AQUAPARK "CANEVA" w Lazise 5 km.
PARK SIGURTÁ 10 km.

POŁĄCZENIA AUTOSTRADOWE
Affi / Jezioro Garda na południe od drogi A22: ok. 14 km.
Peschiera del Garda, droga A4: ok. 5 km.

NAJBLIŻSZE PORTY LOTNICZE
Verona Catullo ok. 20 km.
Brescia/Montichiari około 50 km.
Wenecja ok. 120 km.
Mediolan Malpensa ok. 170 km.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2026


5 recenzji

Ocena ogólna

4,9 na 5
5.0 Wyposażenie
4.8 Cena/świadczenia
4.8 Serwis
4.6 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Lipiec 2025

Marcel K. z Kassel

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wspaniałe wakacje z psem, dziećmi i bezpośrednio nad Gardą.

Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować Guido za miłą opiekę przed i w trakcie wakacji.
Obiekt z basenem tylko dla mieszkańców znajduje się w cichej małej uliczce.
Mieszkanie jest ładne i w pełni wyposażone, w tym klimatyzacja.
Największy z trzech balkonów, z widokiem na basen, świetnie nadaje się na śniadanie, a
dla 2 dorosłych, plus dwoje dzieci i pies, w mieszkaniu jest wystarczająco dużo miejsca.
Na plażę jest tylko kilka minut spacerem. Najbliższa piekarnia i sklepy są w pobliżu. Bardzo przyjemne przy wysokich temperaturach jest podziemne garaż z miejscem parkingowym dla samochodu.
Ogólnie rzecz biorąc, piękne dni nad jeziorem Garda z bardzo przyjazną obsługą ze strony Guido.
Dziękuję i chętnie znowu.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Wrzesień 2024

Mandy S. z Rackwitz

4,8 5 5 5 4 5
Pokaż Niemiecki

Urlop z psem

To była bardzo ładna wakacyjna mieszkanie. Kuchnia była bardzo dobrze wyposażona i wszystko było czyste.
Obiekt był bardzo zadbany i cichy (ślepa uliczka).
Plaża dla psów, możliwości zakupowe i wypożyczalnia rowerów były w niedalekiej odległości.
Nasz pobyt był super piękny, a Guido jest bardzo miłym i pomocnym zarządcą mieszkań wakacyjnych.

Polecany dla: Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie

Sierpień 2024

Stefan T. z Magdeburg

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Mieszkanie wakacyjne z gwarancją komfortu !!

Super zadbana i w pełni wyposażona apartament wakacyjny, wysokiej jakości meble, super materace i wszystko, co potrzebne, jest dostępne. Dodatkowym plusem jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Czuliśmy się znakomicie przez tydzień, basen w obiekcie jest bardzo zadbany i można tam świetnie spędzać czas i po prostu odreagować, lokalizacja apartamentu jest idealna, 5 minut do plaży, restauracje, lodziarnie i pizzeria są w zasięgu spaceru. Zdecydowanie polecamy to mieszkanie i życzymy każdemu, kto będzie tam przebywał, fantastycznych wakacji.

Podziękowania również dla zarządcy mieszkania, który troskliwie dba o gości, Guido pomaga mi radą i czynem i mówi perfekcyjnie po niemiecku.

Wracamy.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie, Urlop romantyczny

Czerwiec 2024

René L. z Niederndodeleben

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wspaniałe mieszkanie na wakacje

Cicha, spokojna i przede wszystkim czysta apartament wczasowy z super wyposażeniem. Podziemny garaż przy wysokich temperaturach był na wagę złota. Do ogrodzonego basenu trzeba było tylko zejść po schodach. Guido przyjął nas bardzo serdecznie i pożegnał. Na plażę dla psów jest 8 minut pieszo, a ogólnie nad jezioro może 5 minut. Sklepy i restauracje są również w pobliżu. Do centrum Peschiera de Garda idzie się około 30 minut wzdłuż jeziora. Zdecydowanie polecamy to mieszkanie. Z psem i dzieckiem to super połączenie.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem

Maj 2024

Susanne K. z Ladbergen

4,4 5 4 4 4 5
Pokaż Niemiecki

Piękny obiekt

Byliśmy przez 1 tydzień z 2 osobami i psem w apartamencie. Apartament jest dobrze wyposażony i bardzo czysty i schludny. Teren ogrodu z basenem jest również czysty i cichy, można dojść do Jeziora Garda i plaży dla psów w 5-8 minut. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i jest dostępny za pomocą schodów.

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Plażowanie


Kontakt

Firma GARDA URLAUB - TRE snc OHG
Pan F. Guido

Pan F. Guido

Nazywam się Guido, od wielu lat pracuję w sektorze turystycznym wraz z moimi partnerami, bardzo kochamy naszą pracę i zawsze staramy się łączyć biznes z pasją. Dlatego wszyscy staramy się dbać o naszych gości przez całą dobę. Dlatego z przyjemnością powitam Cię nad jeziorem Garda i zakwateruję w jednym z naszych domów wakacyjnych!

Gospodarz od: 29.06.2006

czas odpowiedzi: poniżej 1h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski, Hiszpański

godziny pracy: pon.-niedz. 09:00-19:00

Numer obiektu: 395288

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0039(0) 3208188188

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan F. Guido

Pokaż wszystkie obiekty z Pan F. Guido

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 395288

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat, 8 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/395288.htm


«FEWO PE-06 AM SEEUFER MIT POOL !» uzyskał ocenę 4.9 (w skali od 1 do 5) na podstawie 5 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat