FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN
Super lokalizacja
Lśniąco czyste mieszkanie
Rekomendacja: 100%
12 razy dodany do ulubionych
od ponad 1 roku online
Opis
Witamy w naszym apartamencie FEWO PE-19! To urocze zakwaterowanie znajduje się w Peschiera del Garda i oferuje miejsce dla maksymalnie 4 dorosłych i 2 dzieci na 80 metrach kwadratowych powierzchni mieszkalnej, podzielonej na 2 sypialnie, salon z rozkładaną sofą i 1 łazienkę.
Mieszkanie jest wyposażone w szereg udogodnień, aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy. Do tego należy garaż i miejsce parkingowe, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego pojazdu. Na zewnątrz znajduje się piękny ogród, który zachęca do relaksu, oraz prywatny taras, na którym możesz cieszyć się ciepłymi letnimi wieczorami.
Na gorące dni do dyspozycji jest basen, który zapewnia przyjemne orzeźwienie. Wewnątrz apartamentu czeka na Państwa w pełni wyposażony aneks kuchenny z zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem i ekspresem do kawy, dzięki czemu mogą Państwo wygodnie przygotowywać posiłki samodzielnie.
Do dodatkowego wyposażenia należą klimatyzacja, która zapewnia przyjemną temperaturę, oraz telewizor na przytulne wieczory przed telewizorem. Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne przez cały Państwa pobyt. Mieszkanie jest wyposażone w komfortowe łóżka, aby zapewnić Państwu spokojny sen. Żelazko i suszarka do włosów są również dostępne.
Do prania ubrań do dyspozycji gości jest pralka. Mieszkanie jest wyposażone w wysokiej jakości drewniane meble i podłogi, które tworzą ciepłą i przytulną atmosferę.
Ciesz się pobytem w naszym apartamencie FEWO PE-19 i przeżyj niezapomniane wakacje w Peschiera del Garda! Apartament wakacyjny nadaje się dla 4 dorosłych z 1-2 dzieci i znajduje się na terenie spokojnie położonego kompleksu wakacyjnego z basenem, około 6 km od brzegu jeziora. Basen jest otwarty od 01. maja do 30. września!
Na parterze: salon z jadalnią, aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, klimatyzacja, TV-SAT, Internet WiFi, szeroki zadaszony taras z ogrodem. Na piętrze: 1x sypialnia z łóżkiem podwójnym, 1x sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem, WC, bidetem i umywalką.
Ten obiekt wakacyjny znajduje się około 6 minut jazdy samochodem od centrum Peschiera i ok. 6 minut jazdy samochodem od najbliższej plaży nad jeziorem! ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
1 przestronny salon z rozkładaną sofą, stołem jadalnym i aneksem kuchennym
1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim
1 sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami
1 łazienka z prysznicem, WC, bidetem, umywalką
TEREN ZEWNĘTRZNY
Prywatne wejście
Prywatny taras
Ogród
PEŁNE WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja
Internet WiFi
Gaśnica i czujnik gazu już zainstalowane
Pralka
Zmywarka
1 telewizor satelitarny z niemieckimi kanałami
2 leżaki
WYPOSAŻENIE KUCHNI
Lodówka z zamrażalnikiem
Kuchenka gazowa
Toster
Ekspres do kawy
Czajnik
Sztućce
Szklanki, talerze i filiżanki
Garnki
SZCZEGÓLNE CECHY
Prywatne wejście
Basen
Plac zabaw dla dzieci na terenie ośrodka
Prywatny taras do wyłącznego użytku
Wiele alejek wokół ośrodka, szczególnie odpowiednich na spacery z psami
Nasi goście otrzymują zniżkę na wszystkie posiłki i napoje w naszej restauracji Pizzeria w Colá koło Lazise.
numer licencji lub rejestracji: CIN IT020044C2PRKQGWTA
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 4 kilometr
4 kilometr
Jezioro 5 kilometr
5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Restauracja 0.5 kilometr
0.5 kilometr
Centrum 5 kilometr
5 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 20 kilometr
20 kilometr
odległość do najbliższego dworca 6 kilometr
6 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 6 kilometr
6 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
Peschiera del Garda to urocze włoskie miasteczko nad jeziorem Garda.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bar śniadaniowy, bardzo dobra restauracja rybna i duży supermarket (LIDL).
Inne supermarkety, piekarnie, kioski, bank, poczta, fryzjerzy i liczne restauracje znajdują się bezpośrednio w Peschiera del Garda, około 5-6 minut jazdy samochodem.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Usługi dodatkowe/opcjonalne
Uwagi wynajmującego
| Check-in: | 14:00 |
| Check-out: | 09:30 |
| Kaucja: | 100 € |
| Zadatek: | 35 % |
| Reszta zapłaty: | po przyjeździe |
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Oto tłumaczenie na język polski: Zaliczki są zasadniczo traktowane jako minimalna kwota dla gospodarza apartamentu wakacyjnego na wypadek, gdyby zarezerwowane już tygodnie musiały zostać odwołane. W przypadku anulowania rezerwacji zaliczki są zwracane dopiero wtedy, gdy anulowany termin zostanie zarezerwowany przez innego klienta. W przypadku rezygnacji z urlopu prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym, aby zarezerwowane lub anulowane tygodnie mogły zostać odpowiednio wcześnie udostępnione na naszych stronach internetowych. Dziękujemy za zrozumienie.
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 28.02.2026
1 recenzja
Ocena ogólna
Lipiec 2024
Alexander S. z Möllerstraße 15, 59555 Lippstadt
Wspaniałe, piękne miejsce na wakacje
Opieka ze strony wynajmującego była doskonała. Szczególnie spodobał nam się malowniczy kompleks oraz gustowne urządzenie apartamentu wakacyjnego. Ponadto jest on wyposażony we wszystko, co potrzebne (a właściwie jeszcze więcej).
Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop z czworonogiem, Kultura & Zwiedzanie
Kontakt
Firma GARDA URLAUB - TRE snc OHG
Pan F. Guido
Nazywam się Guido, od wielu lat pracuję w sektorze turystycznym wraz z moimi partnerami, bardzo kochamy naszą pracę i zawsze staramy się łączyć biznes z pasją. Dlatego wszyscy staramy się dbać o naszych gości przez całą dobę. Dlatego z przyjemnością powitam Cię nad jeziorem Garda i zakwateruję w jednym z naszych domów wakacyjnych!
Gospodarz od: 29.06.2006
czas odpowiedzi: poniżej 1h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Włoski, Hiszpański
godziny pracy: pon.-niedz. 09:00-19:00
Numer obiektu: 4674727
Inne ogłoszenia Pan F. Guido
Peschiera del Garda, Wenecja, Włochy
Peschiera del Garda, Wenecja, Włochy
Peschiera del Garda, Wenecja, Włochy
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Peschiera del Garda, Wenecja, Włochy
Peschiera del Garda, Wenecja, Włochy
Pozostałe informacje
Domy i mieszkania wakacyjne we Włoszech
Domy i mieszkania wakacyjne w Wenecji Euganejskiej
Rodzaje urlopu: Urlop z psem
Numer obiektu: 4674727
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 10 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4674727.htm
«FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 1 recenzji oddanych przez gości.