Powrót
Szukaj

Glücklich am Meer Suite de Luxe

max.  2  Gości
67m²
1 Sypialnia
5%
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
5% Promo 01.11 do 19.12.2026

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 8 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

Bezpłatna rezygnacja
2 Gości


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

11 razy dodany do ulubionych

od ponad 3 lat online


Opis

Ciesz się urlopem w tym z wielkim sercem i miłością urządzonym apartamencie, zaledwie rzut kamieniem od morza i wioski entfernt.

Możesz zarezerwować apartament bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne (180x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta mile widziane zwierzęta mile widziane
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.1 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr

Restauracja 0.2 kilometr

Centrum 0.3 kilometr

autobus 0.1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 40 kilometr

odległość do najbliższego dworca 4 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 8 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Ten przestronny dom wakacyjny znajduje się 100 metrów od plaży, promenady i zaledwie 2 minuty spacerem od wioski.

Egmond aan Zee to nadmorski kurort w gminie Bergen w prowincji Holandia Północna. Egmond składa się z trzech wiosek: Egmond aan Zee, Egmond-Binnen i Egmond aan den Hoef. Egmond aan Zee jest najbardziej znaną z trzech wiosek. Ponad 1000 lat temu założono tu wioskę rybacką, ale od początku ubiegłego wieku wioska stała się również interesująca dla turystów. Zarówno rybacka, jak i turystyczna przeszłość są nadal wyraźnie widoczne w krajobrazie miasta. Latarnia morska Jan van Speyk stoi w widocznym miejscu przy nadmorskiej promenadzie i jest dobrze widoczna z wioski.

Miejscowość oferuje wczasowiczom wiele rozrywek. Znajduje się tu wiele tarasów, restauracji i centrum handlowe. Latem co tydzień organizowana jest impreza z mnóstwem rozrywek, którą można podziwiać z tarasu na placu Pompplein.

W Egmond aan Zee znajdują się liczne sklepy, butiki, restauracje, kawiarnie i oczywiście piękna latarnia morska.
Sklepy są otwarte siedem dni w tygodniu przez cały rok i są łatwo dostępne.

W sąsiedztwie osiedla Egmond aan Zee zaczyna się piękny naturalny krajobraz rezerwatu North Holland Dune Reserve. Można tam podziwiać dzikie konie lub szkockie bydło Highland.

Egmond ma plażę, piękną promenadę i zachęcające centrum wioski. Na plaży na pewno nie będziesz się nudzić, ponieważ często organizowane są tu liczne atrakcje. Egmond znajduje się również w pięknej okolicy otoczonej rozległymi wydmami. W pobliżu znajdują się również inne piękne miejsca, takie jak Bergen aan Zee i lasy. Jazda na rowerze i piesze wędrówki są bardzo popularne w tej okolicy.

Egmond aan Zee znajduje się również w pobliżu Alkmaar, miasta o bogatej kulturze i historii, takiego jak słynny targ serowy, który z pewnością warto odwiedzić.

Amsterdam, Haarlem i Alkmaar są łatwo dostępne.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
szybowce
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
siatkówka
turystyka piesza
narty wodne
jazda na falach
kitesurfing
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 50 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: po przyjeździe

Informacje o dodatkowych kosztach:

Ceny nie zawierają podatku turystycznego w wysokości 2,10 € za osobę za noc.

Opcje płatności:

Przelew
Gotówka

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 42 dni przed datą przyjazdu.

Pozostałe informacje:

W głównych sezonach wynajmujemy tygodniowo.

Możesz zarezerwować apartament bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

https://www.gelukkigaanzee.nl/home-de/


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2026


6 recenzji

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
5.0 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Luty 2026

Birgit B. z Dortmund

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Dobre zakwaterowanie dla moich kochanych rodziców

Byliśmy w Egmond aan Zee, a moi rodzice spędzili tu kilka dni.

Mieli wystarczająco dużo miejsca i cieszyli się komfortem.

Mój tata lubi oglądać telewizję, a moja mama dużo czasu spędzała na zewnątrz z psem.

Wieczorami jedliśmy razem w restauracji i pojechaliśmy na jeden dzień do Alkmaar.

Pogoda w lutym była dobra i mogliśmy dużo czasu spędzać na zewnątrz.

Polecany dla: Urlop typu Adventure, Seniorzy, Urlop z czworonogiem, Plażowanie

Styczeń 2025

Astrid S. z Kamen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Ta apartament wakacyjny zasługuje na więcej niż 5 ?

Z pełnym przekonaniem mogę polecić to mieszkanie wakacyjne. Znajduje się około 200 metrów od plaży. Miejsca parkingowe są dostępne bezpośrednio przy drzwiach. Wyposażenie jest na najwyższym poziomie. Naszym hitem był prywatny obszar wellness, który można było bezpłatnie zarezerwować na 2,5 godziny na czas pobytu. Była tam sauna, jacuzzi, fotel do masażu i lodowata kąpiel – wszystko było dostępne.

Polecany dla: Plażowanie

Czerwiec 2024

Hans R. z Bochum

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Przestronne mieszkanie dla 2 osób, zaledwie rzut kamieniem od plaży.

Wszystko jest jeszcze całkiem nowe, bardzo to przeżyliśmy. Również strefa wellness jest bardzo polecana! :)

Maj 2024

Uwe V. z Essen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Oaza luksusu

Czuliśmy się tutaj jak król i królowa :)


Na pewno zarezerwujemy znowu ten apartament.

Wrzesień 2023

Ellen R. z Xanten

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Mega piękne zakwaterowanie

Bardzo sobie cieszymy na pobycie w Egmond. Apartament jest urządzony z dużym gustem i nowocześnie, bardzo czysty i wyposażony we wszystko, czego potrzeba na udane wakacje. Świetna lokalizacja, blisko do plaży i do wioski z wieloma restauracjami i małymi sklepami. Bardzo miła opieka ze strony Sabriny i Patricka. Na pewno wrócimy. Pozdrawiamy, Ellen i Georg

Polecany dla: Plażowanie

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Glücklich am Meer
Pani B. Kraakman

Pani B. Kraakman

Jesteśmy Patrick i Sylvia, i pochodzą z zostały wykonane wspólnie wiele wakacji na plaży. Urlop dla nas miał zawsze blisko morza zawsze marzył i żyć sama blisko plaży. Blisko morza doszliśmy mianowicie całkowicie odpocząć i może cieszyć się nasz czas uroczo bez zastrzeżeń. W marcu 2016 roku w końcu razem. Nasze marzenie: Kupiliśmy nasz dom z letniego domu w Egmond aan Zee. Po pierwsze, bardziej skomplikowane przemiany przyniósł wiele pracy, ale teraz wszystko jest zupełnie nowe i tak nam się podobało. Egmond aan Zee spełnił wszystkie nasze wymagania mieszkaniowe. Jest z jednej strony, ten przytulny "wioska uczucie" - a jednak wszystko, czego potrzeba, dostępne także: sklepy, plaża, wydmy i oczywiście promenada Dla nas, jest to idealne miejsce, mamy szczęście znaleziona .. nadzieję powitać Państwa w jednym z naszych komfortowych domków wkrótce.

Gospodyni od: 06.09.2016

odsetek odpowiedzi: 90%

czas odpowiedzi: poniżej 24h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Holenderski

godziny pracy: pon.-pią. 10:00-16:00; sob. 12:00-16:00; niedz. 00:00-00:05

Numer obiektu: 445205

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0031(0) 643557679

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pani B. Kraakman

Pokaż wszystkie obiekty z Pani B. Kraakman

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop z psem

Numer obiektu: 445205

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 3 lat

URL: https://www.domy-letniskowe.com/445205.htm


«Glücklich am Meer Suite de Luxe» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 6 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat