Powrót
Szukaj

Summertime 2

max.  2  Gości
20m²
1 Sypialnia
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
2 Gości



od ponad 2 lat online


Opis

Poczuj się jak w domu w miłej atmosferze. Studio Summertime 2 mieści się na 1. piętrze. Studio jest urządzone z miłością i troską oraz wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz. Małe, ale ładne. W salonie/sypialni znajduje się wygodne podwójne łóżko (160 x 200), łóżka są ścielone w dniu przyjazdu.
Mały aneks kuchenny wyposażony jest w 2-palnikową płytę indukcyjną, czajnik, ekspres do kawy, lodówkę z zamrażalnikiem, piekarnik/mikrofalówkę i wszystkie niezbędne przybory kuchenne. Stół dla 2 osób, telewizor oraz duża łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Mieszkanie posiada mały taras od frontu. do dyspozycji Gości jest 1 miejsce parkingowe.

Obok apartamentu Summertime 2 znajduje się apartament Summertime 3 (2 osoby). Oba mieszkania są dostępne przez wspólny hol w głównym budynku. Summertime 1 ma własne wejście.
Dostępne jest zadaszone miejsce do przechowywania rowerów, a także możliwość ładowania rowerów elektrycznych.

Miejsce do spania

Sypialnie
Łóżko podwójne (160x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
telewizor telewizor
miejsce parkingowe miejsce parkingowe
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
nieprzystosowany dla niepełnosprawnych nieprzystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.5 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Restauracja 0.5 kilometr

Centrum 0.5 kilometr

autobus 0.5 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 40 kilometr

odległość do najbliższego dworca 10 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 10 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Bergen aan Zee: z wielokilometrową czystą piaszczystą plażą, którą można spacerować bez końca wzdłuż linii przypływu. Jest piękna o każdej porze roku!
Wioska artystów w Bergen jest czarująca! Centrum emanuje atmosferą dzięki licznym butikom, tarasom, brązowym kawiarniom, doskonałym restauracjom, targom sztuki, galeriom i salom muzycznym.
Bergen i Bergen aan Zee są otoczone zielenią, a jazda na rowerze lub spacer po lesie i wydmach to wyjątkowe doświadczenie.


Możliwości spędzania czasu

jazda na rowerze
górska jazda rowerowa
turystyka piesza

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Zadatek: 50 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 3 tygodnie przed przyjazdem

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Oto tłumaczenie na język polski:
• Do 61 dni przed przyjazdem: 20% czynszu najmu.
• Od 60 do 35 dni przed przyjazdem: 50% czynszu najmu.
• Od 34 do 7 dni przed przyjazdem: 90% czynszu najmu.
• Od 7 do 0 dni przed przyjazdem: 100% czynszu najmu.



Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2026


Apartament nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Firma B-Home with us
Firma B. Zinkl

Firma B. Zinkl

Właściciel i pracownicy B-Homewithus dokładają wszelkich starań, aby Państwa pobyt był jak najprzyjemniejszy. Od wielu lat wynajmujemy piękne domy i mieszkania wakacyjne w Holandii i Hiszpanii i mamy wielu stałych klientów, którzy zawsze chętnie do nas wracają.

Gospodarz od: 13.04.2016

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 6h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Francuski, Holenderski, Hollandisch

Numer obiektu: 457052

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0031(0) 723030088

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Firma B. Zinkl

Pokaż wszystkie obiekty z Firma B. Zinkl

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 457052

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 2 lat, 3 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/457052.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat