Apartament Dla rodzin Crikvenica
od ponad 1 roku online
Opis
Mieszkanie wakacyjne znajduje się w apartamentowcu i jest nowocześnie oraz funkcjonalnie urządzone. Działka położona jest na osiedlu mieszkaniowym, w centrum miejscowości. Ze względu na widok z działki na panoramę oraz spokojne i słoneczne położenie, dom cieszy się popularnością. Do wspólnego użytku dostępne są: możliwość grillowania, taras i meble ogrodowe.
Położenie
Selce. Mieszkanie wakacyjne znajduje się na ogrodzonej działce ogrodowej z trawnikiem i kwiatami, ograniczonej płotem i żywopłotem. Właściciel mieszka w domu tylko okresowo, jednak korzysta z osobnego wejścia. Dojazd odbywa się drogą boczną (asfaltowaną). Parking na posesji.
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja. Dostęp do internetu, żelazko, deska do prasowania i pralka.
Dla Państwa bezpieczeństwa obiekt jest wyposażony w zestaw pierwszej pomocy.
Środki higieny: maski ochronne i środki dezynfekujące.
Psy
nie.
Odległości
Zakupy 200 m, restauracja 200 m, centrum miejscowości 150 m. Lotnisko w Rijece 25 km. Latem: Możliwość kąpieli 200 m w Selce (plaża 200 m w Selce z platformami kąpielowymi).
Podział wnętrza
Mieszkanie wakacyjne, 1. piętro, 3 pokoje (w tym 2 sypialnie), 56 m², łącznie 5 łóżek.
Pomieszczenia
Wejście do Państwa apartamentu znajduje się na parterze i jest bez barier. Salon z częścią wypoczynkową i telewizorem. Sypialnia z 1 łóżkiem małżeńskim, 1 łóżkiem pojedynczym i wyjściem na balkon. Sypialnia z 1 łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon. Aneks kuchenny w salonie z jadalnią (5 miejsc), kuchenką gazową (4 palniki), piekarnikiem, okapem, zmywarką, lodówką (z zamrażalnikiem), kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy i elektrycznym czajnikiem. Łazienka z pralką, prysznicem, WC i suszarką do włosów.
Regulamin domu
Organizacja imprez i wydarzeń jest zabroniona.
W obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: żelazko, dostęp do Internetu, klimatyzacja, pralka, prąd, gaz, woda, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa.
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): opłata meldunkowa obowiązkowo 6,30 € za osobę na pobyt (01.09.25-01.01.26, 01.01.26-01.07.26, 01.09.26-01.01.27). opłata meldunkowa obowiązkowo 12,50 € za osobę na pobyt (01.07.26-01.09.26).
Kaucja: kaucja nie jest pobierana.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 5
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.2 kilometr
0.2 kilometr
Restauracja 0.2 kilometr
0.2 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 25 kilometr
25 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 4685258
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Crikvenica, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Crikvenica, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Selce, Chorwacja, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 4685258
Ostatnia aktualizacja: 04.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4685258.htm