Apartament Dla rodzin Smokvica
od ponad 1 roku online
Opis
Mieszkanie wakacyjne znajduje się w apartamentowcu i jest urządzone w typowym stylu kraju. Działka położona jest w centrum miejscowości. Również ze względu na słoneczne położenie nad wodą dom cieszy się popularnością. Do dyspozycji są: możliwość grillowania, taras i meble ogrodowe.
Położenie
Brna. Apartament wakacyjny znajduje się na ogrodzonej działce ogrodowej z kwiatami i drzewami, ograniczonej płotem. Widok: morze i teren zielony. Dojazd odbywa się drogą boczną (asfaltowaną). Parking w wiatce (carporcie).
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. Dostęp do internetu (WLAN). Odbiór telewizji przez satelitę.
Dla Państwa bezpieczeństwa obiekt wyposażony jest w zestaw pierwszej pomocy.
Środki higieny: maseczki ochronne i środki dezynfekujące.
Psy
nie.
Odległości
Zakupy 100 m, restauracja 10 m, centrum miejscowości 100 m. Najbliższy przystanek komunikacji publicznej jest oddalony o 4,5 km. Lekarz, apteka, bank po 4,5 km w Brnie. Latem: Morze Adriatyckie 10 m w Brnie (plaża 20 m w Brnie). Brna: tenis 300 m i nurkowanie 5 km.
Podział wnętrza
Mieszkanie wakacyjne, 1. piętro, 5 pokoi (w tym 4 sypialnie), 100 m², łącznie 10 łóżek (w tym 2 dodatkowe łóżka).
Pomieszczenia
Salon (pokój przechodni) z 2 dodatkowymi miejscami do spania na rozkładanej sofie podwójnej, kącikiem wypoczynkowym, TV i jadalnią. 2 sypialnie każda (16 m²) z 1 łóżkiem podwójnym i wyjściem na balkon. Sypialnia (13 m²) z 2 łóżkami pojedynczymi i wyjściem na balkon. Sypialnia (14 m²) z 2 łóżkami pojedynczymi. Aneks kuchenny w salonie z kuchenką gazową, piekarnikiem, zmywarką, lodówką, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, tosterem i czajnikiem elektrycznym. 4 łazienki każda z prysznicem, 1 umywalką i WC.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: żelazko, dostęp do Internetu, klimatyzacja, prąd, gaz, woda, ogrzewanie, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa.
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): opłata meldunkowa obowiązkowo 6,30 € za osobę na pobyt (01.09.25-01.01.26, 01.01.26-01.07.26, 01.09.26-01.01.27). opłata meldunkowa obowiązkowo 12,50 € za osobę na pobyt (01.07.26-01.09.26).
Kaucja: kaucja nie jest pobierana.
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 4
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 10
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 0.1 kilometr
0.1 kilometr
Restauracja 0.01 kilometr
0.01 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 4685723
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Smokvica, Chorwacja, Europa
Smokvica, Chorwacja, Europa
Smokvica, Chorwacja, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Peracko Blato, Dalmacja, Chorwacja
Peracko Blato, Dalmacja, Chorwacja
Peracko Blato, Dalmacja, Chorwacja
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 4685723
Ostatnia aktualizacja: 24.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4685723.htm