Apartament Dla rodzin Bribir
od ponad 1 roku online
Opis
Apartament wakacyjny znajduje się w budynku apartamentowym i jest urządzony w typowym lokalnym stylu. Działka położona jest na osiedlu mieszkaniowym, w centrum miejscowości. Ze względu na widok z działki na lasy i słoneczne położenie, dom jest popularny. Do wspólnego użytku dostępne są: parasol słoneczny, możliwość grillowania, taras i meble ogrodowe.
Położenie
Bribir. Mieszkanie wakacyjne znajduje się na ogrodzonej posesji z drzewami, ograniczonej płotem. Właściciel nie mieszka w domu ani na posesji. W głębi lądu od Crikvenicy, w małej miejscowości Bribir, znajduje się to mieszkanie wakacyjne. Dojazd odbywa się drogą boczną (asfaltową). Parking na posesji.
Wyposażenie specjalne
Klimatyzacja. Dostęp do Internetu (Wi-Fi). Odbiór telewizji przez satelitę.
Psy
nie.
Odległości
Zakupy 1000 m, restauracja 1000 m, centrum miasta 1000 m. Na relaksujące wakacje samochód nie jest konieczny. Bank w Bribir 120 m. Stacja kolejowa w Crikvenica 10,7 km. Lotnisko w Omisalj 31 km. Latem: Morze Adriatyckie 6 km w Selce (plaża 6 km w Selce z piaskiem, żwirem i kamieniami). Wędkarstwo, sporty wodne po 6 km w Selce.
Podział wnętrza
Apartament wakacyjny, 1. piętro, 2 pokoje (w tym 1 sypialnia), 30 m², łącznie 4 łóżka (w tym 2 dostawki).
Pomieszczenia
Wejście do Państwa apartamentu wakacyjnego znajduje się na piętrze, jest zadaszone i prowadzi zewnętrznymi schodami bezpośrednio do aneksu dziennego z kuchnią. Należy pamiętać, że do mieszkania wchodzi się po schodach krętych.
. Aneks dzienny z kuchnią z 2 dodatkowymi miejscami do spania na rozkładanej podwójnej kanapie, TV, klimatyzacją, kącikiem jadalnym (4 miejsca) oraz wyjściem na taras (28 m², zadaszony, meble ogrodowe, 1 stół, 4 krzesła, parasol). Sypialnia z 1 łóżkiem podwójnym. Aneks kuchenny w aneksie dziennym z kuchnią z TV, klimatyzacją, kącikiem jadalnym (4 miejsca), kuchenką elektryczną (2 palniki), lodówką (zamrażalnik), kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, tosterem, czajnikiem elektrycznym i zastawą stołową
Wyjście na taras. Łazienka z prysznicem i WC.
Regulamin domu
Organizacja imprez lub wydarzeń jest zabroniona.
W obiekcie palenie jest zabronione.
Warunki i ceny:
W cenie już zawarte: dostęp do Internetu, klimatyzacja, miejsce parkingowe, TV, prąd, gaz, woda, sprzątanie końcowe, bielizna pościelowa, ręczniki do rąk, grill, Wi‑Fi (WLAN).
koszty dodatkowe - Dodatkowo (zapłata na konto): opłata meldunkowa obowiązkowo 5 € za osobę na pobyt. Dopłata za krótki pobyt (mniej niż 3 noce) obowiązkowo 30% za rezerwację na pobyt.
koszty na miejscu: obligatoryjnie: opłata klimatyczna zgodnie z taryfą miejscową.
Kaucja: 100 EUR/obiekt
Wyposażenie
Na zewnątrz
Łazienka
Łazienka 1
łazienki z prysznicem
Kuchnia
Dostępne urządzenia
Idealny dla
ilość sypialni
Łączna liczba miejsc do spania: 4
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr
1 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 31 kilometr
31 kilometr
odległość do najbliższego dworca 10.7 kilometr
10.7 kilometr
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Dostępność
Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.
Apartament nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gospodarz od: 09.01.2019
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Polski
Numer obiektu: 4694956
Inne ogłoszenia I. Holiday Home AG
Bribir, Chorwacja, Europa
Bribir, Chorwacja, Europa
Bribir, Chorwacja, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Bribir, Chorwacja, Europa
Bribir, Chorwacja, Europa
Bribir, Chorwacja, Europa
Pozostałe informacje
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 4694956
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 6 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4694956.htm