Powrót
Szukaj

Willa ogrodowa w pobliżu wzgórz Artà

max.  7  Gości
22m²
4 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości



Rekomendacja: 100%

od ponad 1 roku online


Opis

Salon, kuchnia(zaparzacz do kawy, lodówko-zamrażarka), sypialnia(2x łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko 1-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), sypialnia(łóżko 2-osobowe), łazienka, łazienka, łazienka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, prysznic, prysznic, umywalka, umywalka, umywalka, toaleta, toaleta, toaleta, bidet, ogrzewanie, ogrzewanie, ogrzewanie, ogród, meble ogrodowe, 7x leżaki, grill, 3x parasol, basen(prywatny, na zewnatrz), łóżko dziecięce, krzesło dziecięce

Ta urocza willa, otoczona bujnymi ogrodami, oferuje wymarzone zakątki i pełen relaks. Basen z chlorowaną wodą (7x4 m, głębokość 0,8–1,6 m) jest główną atrakcją, a do dyspozycji gości jest 7 leżaków, miejsce do grillowania oraz liczne przestrzenie na świeżym powietrzu, idealne do spożywania posiłków, czytania lub delektowania się drinkiem. Do dyspozycji Gości jest również zewnętrzny prysznic. Choć sąsiedzi nie zapewniają pełnej prywatności, spokojna okolica zapewnia spokój.

Nieruchomość składa się z dwóch budynków. Główny dom ma dwa piętra: rustykalną kuchnię z jadalnią z płytą ceramiczną i piekarnikiem, 3 sypialnie (1 jednoosobowa z łazienką, 1 dwuosobowa, 1 z dwoma pojedynczymi łóżkami) oraz drugą łazienkę. Na piętrze znajduje się przestronny salon z telewizją satelitarną, ścianą z naturalnego kamienia, piecem opalanym drewnem i wyjściem na zewnątrz. Zimą dostępne jest centralne ogrzewanie. Aneks oferuje czwartą sypialnię z podwójnym łóżkiem i dostępem do ogrodu. W garażu znajduje się również toaleta dla gości oraz pralnia z pralką i żelazkiem.

Położony zaledwie 2 km od Artà i około 6 km od plaży Son Moll i pola golfowego Capdepera, obiekt jest idealny zarówno dla miłośników plażowania, jak i pieszych wędrówek.

Zwierzęta i imprezy nie są dozwolone. Do dyspozycji Gości jest parking na 3 samochody.
numer licencji lub rejestracji: ETV\/1949

Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
ogród ogród
zmywarka zmywarka
łóżeczko dziecięce łóżeczko dziecięce
miejsce na grill miejsce na grill
dzieci mile widziane dzieci mile widziane

Na zewnątrz

ogród
miejsce na grill
basen

Łazienka

Łazienka

toalety 3


Kuchnia

zamrażalnik
zmywarka
lodówka
kuchenka mikrofalowa
piec
ekspres do kawy

Dostępne urządzenia

leżaki
łóżeczko dziecięce
krzesełko dziecięce
parasol
meble tarasowe

Idealny dla

obiekt tylko dla niepalących
zwierzęta niedozwolone
dzieci mile widziane

ilość sypialni

Łączna liczba miejsc do spania: 7

1Pokoje jednoosobowe 1Pokoje jednoosobowe
3Pokoje dwuosobowe 3Pokoje dwuosobowe

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 6.2 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 2 kilometr

Restauracja 1.3 kilometr

Centrum 2 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 73 kilometr

odległość do najbliższego dworca 33 kilometr



Możliwości spędzania czasu

golf

Wytyczne


Uwagi wynajmującego

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 43 dni przed datą przyjazdu.

Nie można bezpłatnie anulować ostatecznej rezerwacji. Im bliżej daty przyjazdu, tym większe koszty są ponoszone. Dlatego koszty anulowania są naliczne w następujący sposób:
•do 43 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 0% ceny pobytu;
•od 42 do 29 dni (włącznie) przed datą przyjazdu: 40% ceny pobytu;
•od 28 do ostatniego dnia (włącznie) przed datą przyjazdu: 90% ceny pobytu; oraz - w przypadku późnego odwołania lub niepojawienia się, 100% pobytu zostanie obciążone kosztami.


Pozostałe informacje:

Rezerwacje dla grup osób poniżej 20 lat są niedozwolone


Dostępność

Proszę skorzystać z kalkulatora cen, aby sprawdzić dostępność i cenę.


7 recenzji

Ocena ogólna

4,4 na 5
4.4 Wyposażenie
4.4 Cena/świadczenia
4.4 Serwis
4.4 Położenie
4.4 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Grossi

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Włoski

COBO ALEMAN

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Hiszpański

Rocabeyera Ruiz

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Hiszpański

calvo

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Hiszpański

Normanno

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Pokaż Włoski

Pokaż więcej

Kontakt

Firma Belvilla

Gospodarz od: 08.01.2020

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 4704302

Inne ogłoszenia Belvilla

Pokaż wszystkie obiekty z Belvilla

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: basen

Numer obiektu: 4704302

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 1 roku, 4 miesięcy

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4704302.htm


«Willa ogrodowa w pobliżu wzgórz Artà» uzyskał ocenę 4.4 (w skali od 1 do 5) na podstawie 7 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat