Villa Zon
10 razy dodany do ulubionych
Opis
W pobliżu plaży i tętniącego życiem rynku w Callantsoog, zaledwie 1 300 metrów dalej, czeka na Państwa prawdziwy raj.
Przytulny dom posiada trzy sypialnie, które zapewnią Państwu i Państwa bliskim najwyższy komfort. Jedna z sypialni znajduje się na parterze i ma własną łazienkę. Dzięki temu mogą Państwo codziennie na nowo się relaksować i czuć się dobrze. W w pełni otwartej na salon kuchni znajdą Państwo wszystko, czego dusza zapragnie: nowoczesne urządzenia, takie jak płyta indukcyjna, lodówka z zamrażalnikiem oraz zmywarka. Tutaj można przygotować obfite śniadanie lub delektować się pysznym posiłkiem po dniu spędzonym na słońcu i nad morzem.
Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem typu walk-in. Chcą Państwo podczas wakacji nad morzem po prostu odpocząć? Wtedy ten domek letniskowy jest właśnie dla Ciebie. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego wypoczynku. Z przyjemnością informuję Cię, że jest tu także pralka, suszarka oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.
Bardzo byśmy się cieszyli, gdybyś wybrał domek letniskowy Sun.
Z przyjemnością informuję, że ten przytulny dom oferuje miejsce dla maksymalnie sześciu osób. Na piętrze znajduje się sypialnia, w której mogą Państwo spać na dwóch wygodnych łóżkach kontynentalnych (80 x 200 cm).
Bardzo się cieszę, że mogę dziś zaprezentować Państwu cztery przepiękne łóżka kontynentalne, każde o wymiarach 90 x 200 cm.
Aby poczuli się Państwo jak w domu, wyposażyliśmy kuchnię w ekspres do kawy oraz urządzenie Nespresso.
Z przyjemnością informuję, że na parterze znajduje się sypialnia z własną łazienką. Abyście czuli się jak w domu, na parterze znajduje się dodatkowa toaleta dla gości.
Z przyjemnością informuję, że mamy stację ładowania samochodów elektrycznych.
Cieszę się, że mogę dziś zaoferować piękny ogród z przytulnym tarasem.
To wyjątkowy dom, zbudowany z wielką dbałością o szczegóły. Pompa ciepła i kolektory słoneczne czynią go energetycznie zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska miejscem.
Miejsca do spania
Pokoje i Wyposażenie
Oto, co oferuje to zakwaterowanie
Miejsca do spania
Wewnątrz
Na zewnątrz
Dla rodzin
Inne wyposażenie
Idealny dla
Charakterystyka
Zrównoważony
Ta nieruchomość spełnia 6 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Dojazd/lokalizacja
Dojazd i odległości
Plaża 1.5 kilometr
1.5 kilometr
odległość do najbliższego sklepu 1 kilometr
1 kilometr
Restauracja 1 kilometr
1 kilometr
Centrum 1 kilometr
1 kilometr
autobus 1 kilometr
1 kilometr
odległość do najbliższego lotniska 70 kilometr
70 kilometr
odległość do najbliższego dworca 11 kilometr
11 kilometr
odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 30 kilometr
30 kilometr
Miejscowość i położenie obiektu
W okolicy zawsze jest coś do zrobienia i jesteśmy pewni, że także Państwo spędzą swój wolny czas z przyjemnością. Można wybrać się na zabawne i sportowe wycieczki lub po prostu odpocząć. Naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie! Urocza nadmorska miejscowość Callantsoog leży tylko jedną wydmę od plaży Morza Północnego. Przytulny rynek z licznymi restauracjami i sklepami zachęca do zatrzymania się. A gdy dzień dobiega końca, mogą Państwo zjeść posiłek w pawilonie na plaży, podziwiając zapierający dech w piersiach zachód słońca.
Możliwości spędzania czasu
Wytyczne
Uwagi wynajmującego
Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:
Proszę zapoznać się ze stroną internetową LekkerNaarZee, aby zobaczyć regulamin (AGB): https://www.lekkernaarzee.de/allgemeine-geschaeftsbedingungen-und-privacy
Dostępność
wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu
Ostatnia aktualizacja: 02.04.2026
Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji
Kontakt
Firma LekkerNaarZee
Pan N. Hietberg
Jesteśmy LekkerNaarZee.nl, małą agencją wynajmu w Callantsoog i okolicach.
Gospodarz od: 30.11.2011
odsetek odpowiedzi: 80%
czas odpowiedzi: poniżej 3h
Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Holenderski
godziny pracy: pon. 09:00-17:30; wt.-czw. 09:00-17:00; pią. 09:00-17:30; sob. 10:00-14:00
Numer obiektu: 4765639
Inne ogłoszenia Pan N. Hietberg
Callantsoog, Holandia, Europa
Callantsoog, Holandia, Europa
Callantsoog, Holandia, Europa
Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać
Callantsoog, Holandia, Europa
Callantsoog, Holandia, Europa
Callantsoog, Holandia, Europa
Pozostałe informacje
własna strona internetowa:
Villa Zon
Domy i mieszkania wakacyjne w Holandii
Rodzaje urlopu: Urlop na plaży
Numer obiektu: 4765639
Ostatnia aktualizacja: 02.04.2026
Ogłoszenie jest aktywne od: 9 miesięcy
URL: https://www.domy-letniskowe.com/4765639.htm
LekkerNaarZee
Niek Hietberg
Dorpsplein 3b
1759GM Callantsoog
0031(0) 224218241