Powrót
Szukaj

Villa Indalo

max.  6  Gości
80m²
3 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny

Bardzo zrównoważony Ta nieruchomość spełnia 7 z 12 kryteriów zrównoważonego rozwoju.

2 Gości



Super lokalizacja

Lśniąco czyste mieszkanie

Rekomendacja: 100%

75 razy dodany do ulubionych

od ponad 10 lat online


Opis

Poczuj się jak w domu, jest pięknie wyposażone i bardzo dobrze utrzymany domek z 2 piękne pokoje, które są wyposażone w nowe, nowoczesne łóżka komfort i wentylatory sufitowe, umeblowane.

Trzeci pokój, na przykład jako garderoba / czytelni spania, a sejf w szafie, jest również do Państwa dyspozycji.
Starszy z dziećmi, nowa łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i WC, są również na dole.

Drugi, przestronnej galerii-sypialnia, dostępny jest na piętrze, piękne marmurowe schody, gdzie można również znaleźć duży taras na dachu z widokiem na morze,
w komfortowe meble w salonie, grill, leżaków i parasolem,
pokryta pawilonu.

Wszystkie pokoje mają białe drzwi i szafki, wyposażone w ładne, nowe łóżka,
Ręczne i ręczniki, suszarka do włosów.

W kuchni został niedawno odnowiony z blaty granitowe, płyta ceramiczna, zmywarka i piekarnik, wyciąg, ekspres do kawy, sokowirówka, Aufbackgrill i sämtl. Naczynia i przybory kuchenne.
Obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze (patio) z bojlerem ciepłej wody użytkowej i pralka, żelazko, deska do prasowania i wszystko, co potrzebne do domu.

Jasny jadalnia przy oknie i nowoczesnym salonie z ogrzewaniem i klimatyzacją marmuru ciepło / zimno, z wygodnymi fotelami, wiele lamp stołowych i ognisko zapewnić przytulnymi wieczorami Płaski telewizor LCD, odtwarzacz DVD oraz system muzyczny, książki, DVD dostępne i nigdy nie będzie się nudzić.

W ciepłe, ciepłe wieczory (nie tylko w okresie letnim) można niezakłócony cieszyć się kieliszek czerwonego wina na przestronnym tarasie na dachu pod gwiazdami.
numer licencji lub rejestracji: 000000000000000

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne
Sypialnie 2
Łóżko podwójne
Sypialnie 3
Łóżko podwójne

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
basen basen
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
W-LAN W-LAN
ogród ogród
telewizor telewizor
taras taras
zmywarka zmywarka
pralka pralka
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.9 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.3 kilometr

Restauracja 0.3 kilometr

Centrum 1 kilometr

autobus 0.1 kilometr

odległość do najbliższego lotniska 55 kilometr

odległość do najbliższego dworca 60 kilometr

odległość do najbliższego zjazdu z autostrady 2 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Na taras z markizą w przedniej części domu można zjeść śniadanie już w porannym słońcu na tarasie na dachu podziwiać wschód słońca (lub jako praktyki pozdrowienie jogi słońca), a potem trzeba cały dzień chwalebnego słońca, z pięknym widokiem na basen i morze.
Dobrze utrzymany basen z miejscem do opalania i parasole, jest wykorzystywana tylko przez gości i mieszkańców ośrodka Serena 3 i wręczył ci klucz do osiągnięcia naprzeciwko domu.

Jesteś w doskonałej lokalizacji, w pobliżu oceanu, z doskonałą infrastrukturą!

Plaża Playa Flamenca w odległości spaceru, można dotrzeć w 20 min., Kolejne wspaniałe plaże i zatoczki, takie jak plaża La Zenia jest bardzo miły jeździć rowerami, istnieje bardzo dobre ścieżki rowerowe wzdłuż morza.

Również są säöglichkeiten dla fanów szybkiej żywności, doskonałych restauracji międzynarodowych, kawiarni, barów, małych sklepach, bankach, wszystko tuż za rogiem, w pobliżu supermarketów (nowy Lidl), Burger King.

Bardzo dobre międzynarodowych Restaurantes, np Papaya drzewo, świetne tajskie jedzenie, ale także indyjskich, Azji, typowy stary angielski, irlandzki, i oczywiście kuchni hiszpańskiej, jest coś dla każdego!
Również bary ładny salon i irlandzkie puby są bardzo blisko.

Popularna Zenia Boulevard nie jest daleko, to sprawia, że ​​każda kobieta szybsze bicie serca, znajdziesz tam wszystkie każdy przychodzi na jego koszt. Fryzjerskie, kosmetyczne i masaże dla odnowy biologicznej,
Są również i centra medyczne są również łatwo dostępne.

W nagłych przypadkach, jest to nowoczesny szpital w Torrevieja.
Nawet słynny rynek sobota La Florida jest osiągnięty na piechotę. Istnieje wiele innych rynków w dni powszednie ok.

Jeśli lubisz podróżować samochodem, ale istnieją niezliczone atrakcje, ciekawe miasta i na zapleczu z rezerwami, słonych jezior z flamingów są imponujące.
Słonych jezior Mar Menor i beiTorrevieja słyną z naturalnych właściwości lecznicze osadu.

Lokalny powietrza i unikalny mikroklimat jest zdrowe dla serca i układu krążenia choroby, a także w chorobach układu oddechowego i skóry.
Długie plaże wydmowe na długie spacery na plaży i niezliczonych sosnowych lasów można znaleźć na Guardemar który jest łatwy dojazd samochodem.

Alicante, miasto palmowy Elche, historyczne miasta, takie jak Murcja, Orihuela, a Carthagena uczynić ten region jednym z najpiękniejszych zakątków Europy. Lotnisko SanJavier-Murcia dalej.
Lotnisko w Alicante znajduje się 50 km od hotelu.

Dobry Busanbindungen- W Torrevieja znajduje się również regularne autobus na lotnisko.



Dla każdego wypożyczenia samochodu mogę chętnie pomocne chcesz skontaktować się z miejscem zainteresowania pana Hollmann. On sprawi, że oferta.
informacji na


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
wędrówki górskie
jazda na rowerze
golf
jazda na rolkach
górska jazda rowerowa
paragliding
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
turystyka piesza
narty wodne
jazda na falach

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Check-in: 15:30
Check-out: 10:30
Kaucja: 200 €
Zadatek: 20 % przy rezerwacji
Reszta zapłaty: 6 tygodni przed przyjazdem

Informacje o dodatkowych kosztach:

Pościel dostarczone, zadbany, piękny basen społeczności w kompleksie.
Oferty specjalne dostępne na długo pozwala
zużycia (odczyt na wejściu i wyjściu)

Opcje płatności:

Przelew
PayPal
Gotówka

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Oto tłumaczenie na język polski: Następujące koszty należy ponieść po upływie bezpłatnego okresu anulowania rezerwacji: do 60 dni przed rozpoczęciem najmu: 30% ceny najmu do 30 dni przed rozpoczęciem najmu: 60% ceny najmu do 14 dni przed rozpoczęciem najmu: 100% ceny najmu W przypadku wcześniejszego zakończenia pobytu należy uiścić pełną cenę najmu.


Pozostałe informacje:

Dom dla niepalących
Nadaje się do alergiczna
starsi


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2026


11 recenzji

Ocena ogólna

5,0 na 5
5.0 Wyposażenie
5.0 Cena/świadczenia
5.0 Serwis
4.9 Położenie
5.0 Czystość
Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Sierpień 2025

Andy H. z Remchingen

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Tutaj wszystko pasuje!

Nagłówek mówi wszystko.
Od pierwszego kontaktu do wyjazdu wszystko było perfekcyjne.
Dom ma wszystko, co potrzebne do relaksujących wakacji. Okolica jest cicha, ponieważ dom znajduje się nieco z dala od większej drogi. W pobliżu (5-10 min spacerem) jest wszystko, co potrzebne: restauracje, stacja benzynowa, Lidl i sklepy chińskie.
Basen jest czysty i bardzo blisko. Miejsca parkingowe są blisko domu. Mamy 15-letnie doświadczenie w domach wakacyjnych w Hiszpanii, nasze podsumowanie tutaj można bez obaw od razu zarezerwować.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi

Odpowiedź Pani P. Kirchner:

Vielen lieben Dank Andy,es freut mich sehr das Ihr Euch sehr wohlgefühlt habt in unserem schönen Haus. Hoffe bald wieder von Euch zu hören!
Bleibt gesund und bis bald.

Sierpień 2023

Ilona B. z Niddatal

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Wakacje z pięcioma gwiazdkami.

Byliśmy po raz pierwszy w Villi Indalo - ale z pewnością nie po raz ostatni. Dom jest wspaniały, wszystko bardzo zadbane i urządzone z miłością. Jest tam wszystko, czego potrzeba, a jeśli ktoś potrzebuje porady lub pomocy, zarówno zarządzająca/dobra dusza domu, jak i bardzo miła właścicielka są gotowe służyć radą i pomocą. Samo osiedle jest również bardzo zadbane, basen jest bardzo czysty i oferuje dużo miejsca do relaksu. Wspaniały taras na dachu domu zapewnia miejsce na piękne wieczorne godziny, a opalanie dzięki dostępnym tam leżakom jest bardzo dobre. Podczas naszego pobytu panował niebiański spokój, dzięki czemu mogliśmy się świetnie zrelaksować. Plaża Flamenca jest łatwo dostępna pieszo, podobnie jak Zenia-Boulevard. Pięciogwiazdkowe wakacje w pięciogwiazdkowym domu.

Polecany dla: Plażowanie

Sierpień 2022

Nina B. z Wetzlar

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Chcielibyśmy przyjechać ponownie, wszystko na najwyższym poziomie

Przebywaliśmy w tym domu wakacyjnym przez dziesięć dni z trzema osobami.

Właściciele byli przyjaźni i tylko na telefon. Wyposażenie kwatery jest naszym zdaniem jeszcze lepsze niż sugerują to zdjęcia w reklamie.
Cały budynek, w tym teren zewnętrzny, był bardzo czysty i pięknie urządzony. Wszystko co potrzebne było dostępne w świetnej jakości. Wspólny basen i tereny były niezwykle czyste i w nienagannym stanie. Nigdy nie było nawet blisko przepełnienia i zawsze jest obsadzone przez wielojęzycznego opiekuna.

Podsumowując: Lokalizacja, udogodnienia, stosunek ceny, wszystko jest idealne. Z chęcią przyjedziemy tu ponownie!

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie

Odpowiedź Pani P. Kirchner:

Vielen lieben Dank,wir freuen uns schon auf ein Wiedersehen mit Euch!

Lipiec 2022

Viatcheslav U. z Deutschland

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Piękna willa na wakacje!

Bardzo przyjazna i pomocna gospodyni willi. Szybko odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i pomogła nam

Willa jest w pełni wyposażona we wszystko co potrzebne. Jesteśmy podróżującą rodziną z dziećmi od wielu lat i byliśmy w wielu krajach i wielu mieszkaniach i willach. Ta willa była pierwszą, która miała wszystko, co potrzebne do dobrego wypoczynku. Na pierwszym piętrze znajduje się duży piękny taras. Willa jest nowocześnie urządzona. W odległości zaledwie 15 metrów od willi znajduje się duży basen. Jest czysto i ciepło. Dzieciom i nam bardzo się podobało. W oddalonym o 5 minut spacerem centrum znajdują się sklepy i restauracje odpowiadające wszystkim gustom. Morze oddalone jest o około 15 minut spacerem. Plaża przy Flamenco jest mała, ale ładna. Byliśmy tam na kilku plażach, ale najbardziej podobała nam się plaża Flamenco. Gospodyni pomogła nam również w wypożyczeniu samochodu. Szczególne podziękowania dla jej męża. Wcześnie rano zawiózł nas na lotnisko w Alicante. Bardzo dziękujemy za uroczy pobyt. Bardzo nam się to podobało.

Polecany dla: Rodziny z dziećmi, Urlop bez samochodu, Plażowanie

Odpowiedź Pani P. Kirchner:

Ganz lieben Dank an Sie,gerne immer wieder!

Październik 2019

Inge F. z Köln

5,0 5 5 5 5 5
Pokaż Niemiecki

Marzenie!

My, z mężem, od wielu lat spędzamy wakacje w regionie "Orihuela Costa", gdyż bardzo lubimy ten obszar. Od kilku lat zatrzymujemy się w Playa Flamenca na co najmniej 6 tygodni wiosną i kolejne 6 tygodni jesienią i wybieramy "Villa Indalo". Dom ma wszystko, co potrzebne do miłego i relaksującego wypoczynku. Nic nie brakuje! Wyposażenie domu nie pozostawia nic do życzenia i jest bardzo uroczo urządzone. Wspaniały widok z górnego tarasu na las sosnowy lub na basen bardzo zadbanego kompleksu jest wyjątkowy! Zawsze spaliśmy bardzo dobrze ze względu na świetne materace, pomimo ogromnych problemów z kręgosłupem mojego męża! Dom oferuje wszelkie wygody zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. W razie jakichkolwiek problemów pani Petra Kirchner jest zawsze na miejscu! Kierowniczka mieszka po przekątnej z rodziną, ona i jej mąż również są bardzo pomocni. Ponieważ w każde wakacje odwiedzają nas krewni lub znajomi, na ten czas wynajmujemy również "Apartament Indalo". Tutaj również wszystko jest na najwyższym poziomie! Dlatego zawsze mamy naszych bliskich blisko i zasiadamy wspólnie do porannego śniadania na naszym pięknym słonecznym tarasie przed domem. Wszystko jest w zasięgu spaceru, sklepy do codziennego użytku, a także bardzo fajne restauracje z różnorodnym jedzeniem. Aby spędzić tu wakacje, nie trzeba koniecznie mieć samochodu! Sobotni targ i centrum handlowe "La Zenia Boulevard" znajdują się około 20 minut spacerem od domu. Wakacje w "Villa Indalo" są odpowiednie zarówno dla par, jak i dla rodzin z dziećmi, oczywiście również dla seniorów! Liczne piękne plaże w pobliżu są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych! Już nie możemy się doczekać listopada, po raz pierwszy 7 miesięcy na wyciągnięcie ręki, marzenie!

Polecany dla: Seniorzy, Rodziny z dziećmi, Urlop bez samochodu, Kultura & Zwiedzanie, Plażowanie

Odpowiedź Pani P. Kirchner:

Vielen lieben Dank,Ihr wart tolle Gäste und ich freue mich auf ein baldiges Wiedersehen!

Pokaż więcej

Kontakt

Firma selbstständig
Pani P. Kirchner

Pani P. Kirchner

Chciałbym powitać Państwa jako gości w naszej willi Indola (tłumaczone Anioł Stróż). Mamy ten dom na początku stycznia 2016 roku, dużo miłości i energii odnowione. Jest dla nas jak drugi dom i chcielibyśmy, które też czują się w ten sposób, niech twą duszę i można odpocząć. Proszę o kontakt na zlecenie Agebote także na dłuższe pobyty. Proszę o kontakt na poniższy oddzwonimy.

Gospodyni od: 28.01.2016

odsetek odpowiedzi: 100%

czas odpowiedzi: poniżej 12h

Kontakt w językach: Niemiecki, Angielski

Numer obiektu: 79967

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0034(0) 644463160

0049(0) 15906826656

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Numer obiektu: 79967

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: 10 lat, 1 miesiąca

URL: https://www.domy-letniskowe.com/79967.htm


«Villa Indalo» uzyskał ocenę 5 (w skali od 1 do 5) na podstawie 11 recenzji oddanych przez gości.

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat