Powrót
Szukaj

De Verkenner

max.  4  Gości
70m²
2 Sypialnie
Udostępnij
Proszę wpisać daty podróży, aby uzyskać dokładne ceny
Bezpłatna rezygnacja
2 Gości




Opis

Całkowicie nowy luksusowy bungalow w absolutnie topowej lokalizacji – bezpośrednio przy wydmach, zaledwie kilka kroków od plaży i tętniącego życiem centrum Callantsoog – z nasłonecznionym, spokojnym ogrodem, aby od razu przyjechać i natychmiast cieszyć się pobytem.

W okresie od kwietnia do października wynajmujemy wyłącznie na tygodnie, od soboty do soboty. De Verkenner to spektakularnie nowo wybudowany luksusowy bungalow, położony w spokojnej bocznej uliczce u podnóża wydm w Callantsoog, w niewielkiej odległości spacerem od plaży i centrum miejscowości. Bungalow został zrealizowany z dużą starannością i kunsztem, przy użyciu trwałych i wysokiej jakości materiałów.

Jasny salon emanuje spokojem i komfortem. Nastrojowa drewniana ściana w połączeniu z nowoczesną posadzką żywiczną nadaje wnętrzu elegancki i relaksujący charakter. Następnie znajdują się jadalnia oraz otwarta, w pełni wyposażona kuchnia.

Bungalow posiada dwie sypialnie, z których jedna wyposażona jest w podwójne łóżko i telewizor, oraz nowoczesną, przestronną łazienkę z komfortowym prysznicem.

Słoneczny ogród od strony południowej zachęca do relaksu. Podświetlone zadaszenie zapewnia przyjemną atmosferę także wieczorami. Elewacja zewnętrzna jest wykończona profilami z blachy nierdzewnej o różnych szerokościach, co dodatkowo podkreśla wysoką jakość i nowoczesny charakter bungalowu.

Bungalow jest dostępny przez zamykaną przestrzeń zewnętrzną, która jest również idealna do przechowywania rowerów lub wózka plażowego.

De Verkenner to stylowe i spokojne miejsce na wakacje dla gości, którzy cenią sobie komfort, wysokiej jakości materiały i relaksującą atmosferę, z plażą i centrum oddalonymi o zaledwie kilka minut spacerem.

Miejsca do spania

Sypialnie 1
Łóżko podwójne (180x200 cm)
Sypialnie 2
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)
Pojedyncze łóżko (90x200 cm)

Pokoje i Wyposażenie

zwierzęta niedozwolone zwierzęta niedozwolone
obiekt tylko dla niepalących obiekt tylko dla niepalących
telewizor telewizor
zmywarka zmywarka
pralka pralka
dzieci mile widziane dzieci mile widziane
nieprzystosowany dla niepełnosprawnych nieprzystosowany dla niepełnosprawnych
Pokaż wszystkie udogodnienia

Dojazd/lokalizacja

Pokaż mapę

Dojazd i odległości

Plaża 0.2 kilometr

odległość do najbliższego sklepu 0.4 kilometr

Restauracja 0.4 kilometr

Centrum 0.4 kilometr

autobus 0.2 kilometr


Miejscowość i położenie obiektu

Dzięki idealnemu położeniu blisko plaży i wydm De Verkenner jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników plaży i przyrody. Okolica zachęca do długich spacerów, wycieczek rowerowych i relaksujących dni nad morzem.

Przytulne centrum Callantsoog znajduje się w niewielkiej odległości pieszo i oferuje zróżnicowaną gamę sklepów, kawiarni i restauracji. W bezpośredniej okolicy znajduje się ponadto chroniony rezerwat przyrody Het Zwanenwater, który słynie ze zróżnicowanego krajobrazu wody, plaży, lasu i wydm.

Również na jednodniowe wycieczki De Verkenner jest bardzo korzystnie położony. Takie miejsca jak Texel, Den Helder, Alkmaar, Hoorn, Schagen i Amsterdam są łatwo dostępne.


Możliwości spędzania czasu

wędkarstwo
jazda na rowerze
golf
kajakarstwo
górska jazda rowerowa
jazda konna
pływanie
żeglarstwo
surfing
nurkowanie
tenis
siatkówka
turystyka piesza
narty wodne
jazda na falach
kitesurfing
wycieczki łodzią
Stand Up Paddling

Wytyczne

Uwagi wynajmującego

Warunki odstąpienia od umowy wynajmu:

Bezpłatne anulowanie możliwe do 90 dni przed datą przyjazdu.


Dostępność

pokaż 12 miesięcy

wolny zajęty Dzień przyjazdu/odjazdu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026


Domek letniskowy nie ma jeszcze recenzji

Oceny są sprawdzane pod kątem autentyczności. Więcej na ten temat można przeczytać w naszych wytycznych dotyczących oceniania.
Napisz recenzję

Kontakt

Pan M. Spijker

Pan M. Spijker

Gospodarz od: 28.03.2024

Kontakt w językach: Niemiecki

Numer obiektu: 4824240

Pokaż dane kontaktowe Pokaż dane kontaktowe

0031(0) 652021144

Zgłoś naruszenie

Możesz zgłosić ogłoszenie, jeśli uważasz, że coś jest nie tak. Ogłoszenie zostanie następnie przeanalizowane przez zespół ferienhausmiete.de.


*Pola obowiązkowe

Informacja prawna: Przesyłając formularz, zgadzam się z Warunkami korzystania. Klikając "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

Zgłoś naruszenie zasad Zgłoś naruszenie zasad

Inne ogłoszenia Pan M. Spijker

Więcej obiektów, które mogą Ci się spodobać


Pozostałe informacje

Rodzaje urlopu: Urlop na plaży

Numer obiektu: 4824240

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2026

Ogłoszenie jest aktywne od: To ogłoszenie jest nowe

URL: https://www.domy-letniskowe.com/4824240.htm

Masz pytania dotyczące tego zakwaterowania?
Wyślij wiadomość
Chat